Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhozhatom végre? Kisfiam...

Elhozhatom végre? Kisfiam 6éves elmúlt, és az anya nem egyezik bele a kapcsolat módosításba, hogy hétvégére elhozhassam a fiamat.

Figyelt kérdés
A gyámügyön azt adta elő, hogy nagyon kötődik hozzá, nem tudja egyedül hagyni mert sír, hány, meg különben is tejérzékeny, nem teljesen szobatiszta (emiatt még egyszer nagycsoportos) és csak velük érzi jól magát, nem fogom tudni elvinni. (az rossz hatással lenne a gyerekre)2éve már próbáltam változtatni a láthatást mert csak lakáson látogathatom, de a falubeli háziorvos, óvoda jellemzése az ex pártját fogta és a gyámügy a papírokból ítélve nem engedte az elhozatalt, holott az én háziorvosomnak elmondva a problémát, a gyerek gasztroenterológusa szerint semmi akadálya nincs az elvitelnek. Most ugyanez a helyzet, kikérik ugyanazon szervektől (falubéli háziorvos, óvoda) a véleményt plusz lesz még pszichológiai jellemzés, és ennek alapján dönt a Gyámügy. Kevés láthatás ellenére jó kapcsolatom a kisfiammal, szeretném ha a hétvégéket már nálam töltené, a nagyszülők korábbi vallomásaik alapján kisfiam ragaszkodik, kötődik hozzám. Szerintetek sikerülni fog?

2014. jún. 28. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj másik szakvéleményt.
2014. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
nem, mert te vagy az APA. sajnos itt tartunk most :(
2014. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ügyvéddel biztos. 6 éves gyerek ha nem képes anya nélkül lenni azzal már bajok vannak. Mégis, hogy járna így majd iskolába?ű
2014. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jogod van hozzá!

Mindenképpen fordulj ügyvédhez.

2014. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Anyuka elfelejti, hogy ő is volt gyerek, és akkor ugye milyen jó volt, hogy két ellentétes nemű (nagymama, nagypapa) foglalkozott vele. Ez így egészséges. Engedni kell a gyereket. Nem magának szülte, hanem a világnak. Egy 6 éves már el tudja dönteni, hogy akar-e az apukájával, ill. a nagyszüleivel lenni. Meg kéne beszélniük ezt. Szerintem ne hagyd, hogy eltiltsa tőled. Járd végig az összes utat az igazadért, egyszer biztosan sikerrel jársz majd. Én a helyedben beszélnék az anyával is, meg az ő összes rokonával, hátha valaki normális útra tudja terelni őt. Ne add fel! A gyereknek is így a jobb.
2014. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérj más szakvéleményt, ennyi idős gyereknél azért durva, hogy nem szobatiszta és, hogy nem hagyhatja egyedül, miért az oviban is vele van?
2014. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress egy jó ügyvédet és kérd a bíróságon a láthatás módosítását illetve független szakértőkhöz is ragaszkodj. Ne hagyd magad.
2014. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
megint a régi sztori, amikor az egyik fél a gyereket használja fel, hogy bosszút álljon az exén valami vélt - vagy valós - sérelemért. Ha az ilyeneket sorban agyonlőnék elképesztően kevés ember maradna a bolygón.
2014. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!