Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így, amikor...

Miért viselkedik így, amikor őszinte voltam és mondtam, hogy gyógyszert szeretnék szedni? Beszéljek vele még egyszer?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogamzásgátlót szedni és ezt elmondtam anyának.

De ő úgy viselkedett, mintha legalább azt mondtam volna, hogy Afrikába akarok költözni a gimi helyett.

Feliratom magamnak így is a gyógyszert, csak gondoltam őszinte leszek vele, mert folyton arra panaszkodik, hogy semmit nem beszélek meg vele. Most megtettem és az lett belőle, hogy már 2 órája hallgatom, hogy ő nem visz el orvoshoz és nem járul hozzá ahhoz, hogy nemi életet éljek a barátommal.

De ezt úgy mondta, mintha ezáltal megakadályozhatna bármit.


2014. jún. 29. 10:09
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
78%
megnyugszil majd. apukam ilyen...
2014. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
25%

Az nagyon jó, hogy mertél őszinte lenni anyukáddal.


Az másik dolog, hogy az ő helyében én sem rajonganék az ötletért.

2014. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi idős vagy? Mert nem mindegy, hogy egy 14 éves vagy 17 éves mondja ezt az anyujának.
2014. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
2 hónap múlva leszek 17 éves.
2014. jún. 29. 10:17
 5/54 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen normális szülői reakció, 17 évesen még bőven ráérnél.
2014. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Nem akarok még egyszer azon parázni, hogy megjön-e időben, vagy nem. Sokkal jobban érezném magam és nyugodtabb is lennék a fogamzásgátló szedése mellett.
2014. jún. 29. 10:22
 7/54 anonim ***** válasza:
68%

Anyád fafejű! Jó utat választott arra, hogy ezután már semmit nem beszélj meg vele!

Persze melyik szülőnek tetszene, gyanítom némi ellenérzése minden szülőnek van, de attól még a felnőtté válást nem lehet megakadályozni, inkább örülnie kéne, hogy elmondtad és hogy van eszed, mert fontosnak tartod a védekezést!

2014. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
25%
Tudod addig amíg a véletlen gyereket majd neki kell eltartani teljesen érthető reakció. Idővel talán belenyugszik.
2014. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Épp azért szedném, hogy ne legyen semmiféle "baleset". Tudod, ez erre való.
2014. jún. 29. 10:30
 10/54 anonim ***** válasza:
39%
Tudod itt naponta van 10 véletlen gyógyszer melletti terhesség felnőtt embereknél, nem gyerekeknél. Egyszerűen félt ez a szülő dolga.
2014. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!