Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, ha a családom...

Mit tehetnék, ha a családom szinte semmibe vesz, és szerinteük mindig én vagyok itthon a rossz és minden az én hibám?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sajnos nem ritka az ilyen eset, mást nem lehet csinálni mint elköltözni amint tudsz és csak látogatóba hazajárni.
2014. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne bizonyítsd,hanem cselekedj! Egy érett,felnőtt ember cselekszik és nem bizonygat senkinek semmit.
2014. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Feltehetőleg nem nagyon látják hogy mi értelme a létezésednek mert nem csinálsz otthon semmit.


Szerintem kérdeud meg tudsz-e valamit segíteni. Mindenesetre lássák hogy érdekel mi történik otthon. Foglalkozz a családoddal.

2014. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éld a saját életed, és ne azzal foglalkozz, amit mások mondanak. Függetlenedj, és élj, ahogy te akarsz! Addig meg maradj csendben, gyűjts erőt, pénzt, tudást, hogy úgy élhess, ahogy akarsz!
2014. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Segitek itthon,a kistestvéremre isén vigyázok...És ezek ellenére úgy csinálnak,mintha abszolút nem tennék itthon meg semmit..
2014. júl. 1. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem te alakitottad így az egésszet? Nézz magadba és változtass a dolgokon.
2014. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hármas válaszoló azt írta, hogy nincs értelme az életének, mert nem csinál semmit. Mondjuk nem tudom te milyen társadalmi normák szerint éled az életedet, de tipikus senkiházi vagy te is akit a rendszer bedarált. Szóval te ne ítélkezz mások felett, mert csak egy birka vagy akit a média irányít...
2019. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!