Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok ahhoz,...

Szülők, mit szólnátok ahhoz, ha a gyermeketek az éjszaka közepén felkeltene titeket és közölné, hogy el kell mennie a párjához, mert a párjának szüksége van rá?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 07:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor okosabb lenne, ha szakemberhez fordulna, vagy esetleg átmenetileg a lányhoz költözne max. pár hétre, mire valamenyyire egyenesbe jön, már amennyiben a szülöknek nincs ez ellen kifogása.
2014. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a lány, és a szüleid nem engedtek el éjszaka? Hány éves vagy?
2014. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

De hány éves a gyermek?

Ha felnőtt, akkor nyugodtan autóba ülhet és mehet a párjához. Persze csak akkor, ha ő nincs kikészülve.

De ha ilyen nagy a távolság, és ezért gondolom, eleve elég ritkák lehetnek a találkozások, akkor nem hiszem, hogy számít már, hogy éjszaka indul el vagy másnap reggel.

Addig meg telefonon is tud egy kis lelket önteni a párjába.

2014. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
a lány 22 éves, saját autója van, nem arról van szó, hogy nem engedtek el hozzá, hanem a párom mondta hogy ne menjek, nem akarja, hogy ilyen lelki állapotba lássam. és mivel most meleg van arra gondoltam, hogy este indulok útnak pár óra alvás után
2014. júl. 2. 12:44
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem lefekvés előtt szólsz a szüleidnek, hogy elmész az este/éjjel?
2014. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ők korán fekszenek le, a párom hívni fog azt mondta, hogy mikor induljak el.
2014. júl. 2. 13:15
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én most mennék, még friss vagy, világos van.

Este, pár óra alvás után baromi álmos és fáradt leszel. És sötétben eleve fárasztóbb vezetni, főleg ilyen hosszú úton.

2014. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

Az imént irtam hogy hozzám is jöttek éjjel,mert kellet.


18voltam az akkori párom 27.Akkor még nem tudtam hogy depresziós vagyok,kiborultam.Nem mondtam én semmit egyszer csak ir hogy indul,éjjel,egy másik országba.Nagyon jól esett hogy akkor melettem volt,nem is tudom mi lett volna ha nem jött volna el,annyit mondott hogy volt egy megérzése hogy jönnie kell.Otthon csak szólt hogy dolga van majd jön.

2014. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én is ezt fogom tenni, alszom 2-3 órát, kocsiba ülök és megyek a páromhoz. Ébredés után én sokkal frissebb vagyok vezetés tekintetében és éjjel nekem sokkal könnyebb. Nincs forgalom szinte. A kocsi meg falja a kilométereket.
2014. júl. 2. 13:51
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez kicsit zavaros. ha tudod, hogy úgyis mész, akkor miért kell megvárd, hogy a szüleid lefeküdjenek, és miért kell a párod szóljon, hogy mikor indulj?? Ha mindenképp mész, miért vársz arra, hogy a párod jelezze, na most indulhatsz...
2014. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!