Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, a ti fületek is ki...

Anyukák, a ti fületek is ki van élezve gyermeketek hangjára éjszaka?

Figyelt kérdés
A mellettem lévő szobában alszanak a fiaim és minden felébredésüket hallom. Ha már alszom,akkor is felébredek ha szólnak, vagy sírdogálva ébred a kisebb. Azonnal pattanok és már megyek is ki.... Nem tudok nyugodtan aludni, pedig már 5 és 7 évesek.. Ti hogy vagytok ezzel?? Bírtok nyugodtan aludni??? Mikor fog ez változni??!!! Köszi, ha írtok!!

2014. máj. 8. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Természetes anyai ösztön, sosem múlik el :)
2014. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanez van nálam is :)
2014. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Kb párnát ér a fejem és KO vagyok. És mégis pontosan emlékszem, hogy csak ma éjjel 3szor takartam be a fiam, pedig nem is nyekergett, hogy nincs takaró rajta- valahogy rájuk hangolódunk. Ha mellettem alszanak van, hogy a mozdulatukból megérzem, ideje simogatni... sírás, nyekergés, nyöszörgés nélkül.

Ösztönös.

2014. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok, ha egy szobában éjszakázunk (pl. nagyiknál), akkor jóval kevesebbet és rosszabbul alszom, mert állandóan őt hallgatom. :) Itthon még Istenes, nem hallatszik át annyira, de egyből ugrok, ha nyöszörög, felsír éjszaka.
2014. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én pl meg sem ébredek ha a férjemnek csörög a telefonja, felkel, készülődik dolgozni, de amint megnyikkannak a gyerek fent vagyok!
2014. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok! Alapból ágyú is döröghet, én alszok, mint a tej, de ha valamelyik lurkóm másképp veszi a levegőt, már ébren vagyok. :) A férjem figyelte meg, hogy mire ő tudatilag eljut odáig, hogy mintha a gyereket hallaná, én már úton vagyok felé. Szerintem sem fog elmúlni.
2014. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálunk is. Én sem hallom meg reggel a férjem ébresztőjét, de ha a középső lányom elkezdi halkan a szobájában éjjel, hogy: "Anya!Anya!", azt rögtön meghallom.
2014. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnàlom a férjeiteket! :(
2015. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!