Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan viszonyulnál ezek után...

Hogyan viszonyulnál ezek után anyukádhoz? Kíváncsi vagyok, hogy jogosan akadtam-e ki.

Figyelt kérdés

Nővéremnek szerzett munkahelyet meg kezes a kölcsönében,bátyámnak munkahelyben segített szintúgy.A férjével nevelik a kishugom meg a féltestvérem.Nagyon jól állnak anyagilag a férje befolyásos ember.

Van munkahelyem nem olyan jó mint a két testvéremnek,de elmegy.

Magamnak szereztem,sokat húztam az igàt diákként és felvettek suli után.

Most költözünk a párom házába amit örökölt.

Nem sok pénzünk van eddig albérletben voltunk.

Ma felhívtam anyut,hogy mi a helyzet velünk,szükség lenne egy ágyra de nincs rá pénzünk.

Nem akartam nyíltan kunyerálni.

De ő annyit mondott,hogy majd lesz úgyis addig meg majdcsak megoldom valahogy.

Kibuktam,mert nekem tényleg semmit soha nem segített és most sem ajánlja fel,nem böki a csőrét,hogy a párom örökölt házába egy ágyat sem viszek.

Jogos a felháborodásom?


2014. júl. 7. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én arra lennék kíváncsi, hogy a nővéred és a bátyád mit tettek a segítség előtt a saját életükért pl.? Mert ahogy leírod semmit sem, de te meg maga vagy a szentlélek, és a szemét szüleid nem segítenek...


Valahogy nem igazán tiszta a helyzet.


Az meg engem is érdekelne, miből akartok megélni, ha egy nyomorult ágyra nincs pénzetek?

2014. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Atyaúristen...


1. Albérletben laktatok: ott volt ágyatok, átvihetnétek nyugodtan, ha pedig bútorostól vettétek ki, akkor nem állhattok olyan rosszul anyagialag.

2. Nem akarsz pénzt kérni, de ha anyukád nem jön rá, hogy kellene adniuk, akkor ő a roszz?

3. Nyugodtan megkérhetted volna anyukádat, hogy szerezzen neked jobb munkát, bár gondolom, így elmondhatod, hogy te vagy a munkát egyedül szerző nagylány.

4. Vegyél felfújható matrcot.

2014. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az másik kéttő válaszolónak teljesen igaza van.
2014. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, megfogtam a kérdés lényegét, mert összeköltözöl a pasiddal, nincs egy kanyiló vasatok sem, aztán tartod a markod anyádnak, azzal az indokkal, hogy neked nem kellett munkát szereznie, bezzeg a másik két tesódnak igen.


Mi közöd van ahhoz, hogy a férje befolyásos?

Gondolom, anyád is csak a férje pénzéből adna.

Hogy jön ide, hogy a tesóidnak az anyád szerzett állást?


Elköltöztél, saját lábadra álltál, hát oldd meg!

A segítség csak kérhető, de nem elvárható!

2014. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14 voltan mikor anyu elhagyott vitte a hugom meg a nővérem mi a bátyámmal maradtunk apámmal.apu 18 voltam mikor lelépett a barátnőjéhez.

Ketten voltunk bátyámmal dolgoztunk rengeteget.most ő vőlegény.20 éves voltam mikor egy albérleti szobába költöztem mert bátyám a mostani menyasszonyához ment


Azóta is albérlet volt,egy szoba kettőnknek a párommal.

Minden bizonnyal tartom a markom anyámnak,apám négy éve nem hívott fel.

Köcsög vagyok tudom.

2014. júl. 7. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Köcsög nem vagy, csak gyerekes és értetlen.


Anyád leírásod szerint több, mint 6 éve feléd sem néz, mégis tőle várod a sültgalambot. Apád úgyszintén...


Ez egy rohadt sajnálatos dolog, és sajnállak is, de a stílusodtól felforr az agyvizem, és ez némileg gátol egy toleráns válasz megkreálásában. Ugyanis mindenért mindenki más a hibás szerinted, meg mindent valaki másnak kellene megoldania, csak neked nem.


Mi az atyaúristen köze vagy annak, hogy a bátyádnak menyasszonya van, ahhoz hogy te hogy boldogulsz? Meddig kellett volna arra várnia, hogy önálló légy, 40 éves korodig??Vagy mi?

2014. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aki öt gyereket szül ne csak négynek segítsen szerintem.aput meg hiába akarnám nem tudom elérni mert nem tudom hol lakik a régi száma nem él.
2014. júl. 7. 20:49
 8/11 A kérdező kommentje:
Azér t a nulláról kezdeni egyedül nem volt jó,nem is bántana ha nem látnám hogy pl .a páromat hogy segíti az anyja meg ha úgy van jön a kertbe stb....engem meg le se sz.nak.
2014. júl. 7. 20:52
 9/11 anonim ***** válasza:
A leírásod szerint csak kettőnek segített. Így akkor most fair? Jobban esik, hogy neked nem segít?
2014. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb, ha veszel egy felfújható matracot


Párod számára meg sajnálatomat fejezem ki.

2014. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!