Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan viszonyulnál ezek után...

Hogyan viszonyulnál ezek után anyukádhoz? Kíváncsi vagyok, hogy jogosan akadtam-e ki.

Figyelt kérdés

Nővéremnek szerzett munkahelyet meg kezes a kölcsönében,bátyámnak munkahelyben segített szintúgy.A férjével nevelik a kishugom meg a féltestvérem.Nagyon jól állnak anyagilag a férje befolyásos ember.

Van munkahelyem nem olyan jó mint a két testvéremnek,de elmegy.

Magamnak szereztem,sokat húztam az igàt diákként és felvettek suli után.

Most költözünk a párom házába amit örökölt.

Nem sok pénzünk van eddig albérletben voltunk.

Ma felhívtam anyut,hogy mi a helyzet velünk,szükség lenne egy ágyra de nincs rá pénzünk.

Nem akartam nyíltan kunyerálni.

De ő annyit mondott,hogy majd lesz úgyis addig meg majdcsak megoldom valahogy.

Kibuktam,mert nekem tényleg semmit soha nem segített és most sem ajánlja fel,nem böki a csőrét,hogy a párom örökölt házába egy ágyat sem viszek.

Jogos a felháborodásom?


2014. júl. 7. 19:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
83%
Rosszindulatúak vagytok. " Nincsen pénzed egy nyomorult ágyra". Aki ilyet mond azt még vagy anyuci apuci tartja szépen otthon vagy még fiatal nagyon és gőze nincs a dolgokhoz.Egy fiatal párnál az albérlet probléma + rezsi megélhetés vásárlás. Elég nagy gondot tud okozni még akkor is ha mindketten dolgoznak. Anyukádékra meg annyit,hogy én feléjük nem néznék nyomják a testvéreidet de majd akkor is ők legyen mellette ha valami bajuk lesz ne adj isten. Sokkal többre mész majd azzal ha 1edül állsz fel ;) Ja és a kommentelőknek Egy család nem azért van,hogy összetartson és segítsenek "ha tudnak" és a szövegből az derül ki,hogy tudnának :)
2014. júl. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!