Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnál hozzá, ha a...

Hogy viszonyulnál hozzá, ha a párod baráti kapcsolatot ápolna az exével?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolatotok elején elmondja, hogy milyen gyakran szokott vele beszélni, miről, és milyen gyakran találkoznak. Tudod, hogy békésen váltak el egymástól, mert a szerelem már kihült és alapjában véve tisztességes embernak tartod mindkettőjüket. Tudod, hogy az ex nehéz időszakokon segítette át a párod.

Nincsenek gyanús jelek, nincs titkolózás, a párod nem kifogásolja, hogy te is el gyere velük néha.


2010. aug. 17. 20:36
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
NEMET légyszi mindenképp írjatok!
2010. aug. 17. 20:37
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

NEM... :D

Na, jó...

Ha őszintén elmondott mindent, akkor nincs okod féltékenynek lenni.Ha valami nem stimmelne, úgyis észre vennéd, mert a viselkedése megváltozna, és nem mondana el semmit sem.

2010. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Mindenképpen nyitva tartanám a szemem! Amíg semmi gyanús jel nincs, addig nem ellenezném, sőt talán még én is bekapcsolódnék és hagynám h átjöjjön néha és beszélgessünk hármasban. Ezzel sztem sok félreértés elkerülhető és megnyugszik a lelked is h nem kettesben vannak vhol stb.

20/L

2010. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

A párom sokat segít az exének, nem bánom, sőt, örülök, hogy ilyen, ezért szeretem. Az én legjobb barátom is olyan srác, akivel egy ideig jártunk. Nagyon morcos lennék, ha valaki beleszólna... :


33N házas

2010. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én vagyok a lány, aki barátságot akar ápolni a volt pasijával(kölcsönös, már rögtön szakítás után megbeszéltük, hogyha kiheverjük akkor barátok leszünk). Még nincs új barátom de félek, hogy mit fog szólni. Őszintén meg fogom vele beszélni dolgot és semmi rosszat nem teszek majd. Remélem nem lesz féltékeny típus a következő barátom.:/
2010. aug. 17. 20:45
 6/28 anonim ***** válasza:
39%
Ááá, én nem bírnám elviselni. :-D Elég féltékeny típus vagyok. :-D Mindent megtennék,hogy elmarjam a párom az exétől. :-D
2010. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
ez tetszik hogy már így előre eltervezed mi hogy lesz.. tudod ember tervez, isten végez.. monnyuk azt nem értem miért kell majd a jövőben annyira bratyizni..
2010. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

ja NEM

bocsi :)

2010. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem tartom egészséges dolognak,ennek soha nincs jó vége.
2010. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem is "bevon" a baráti kapcsolat ápolásába(márpedig azt írtad,hogy ezt teszi)akkor sztem nem lenne gondom vele.Akkor ugyanis látnám hogy hogyan viszonyulnak egymáshoz,látnám hogy valóban csak barátok.

Viszont hangsúlyozom,hogy ezt úgy írtam le,hogy nem vagyok benne a szituban.És így általában könnyebben beszél az ember.

35/n

2010. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!