Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan megríkat?

Figyelt kérdés

Tudom, ez ilyen First World Problem szerű kérdés lesz és aki most nézi a Dr. House-t az AZONNAL FEJEZZE BE A KÉRDÉS OLVASÁSÁT, EZ FIGYELMEZTETÉS, A SAJÁT ÉRDEKETEKBEN!!!

A lényeg az, hogy ma ebéd közben a húgommal beszélgettünk a sorozatról, és hogy kinek "szurkolunk", erre anya beleszól, hogy a Dr. Kadi az a House barátnője-e, mondom hogy nem, a főnöke. Erre beszól, hogy ja, még nem. Erre teljesen kiakadtam, hogy lelőtte a poént. Erre beszól, hogy ne aggódjak, a Cameronék soha nem fognak összejönni, nem is illenek egymáshoz. Így hogy nézzem tovább? Azóta sírok, a kedvenc sorozatom volt, egy hét alatt majdnem befejeztem a 2.évadot. Most mit kezdjek vele? Légyszi ne spoilerezzetek tovább, és ha van emlékkitörlős tippetek, szívesen várom!



2014. júl. 10. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
De összejönnek!
2014. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudom, hogy igaz-e amit írtál, de nagyon köszönöm, mert megint megkavarodtam. Szerintem tovább fogom nézni, és ha vallásos vagy, akkor Isten áldjon!
2014. júl. 10. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mások mit néztek, de eléggé sekélyesen leírt dolog, amit írtál. Simán nézd tovább, nagyon fog tetszeni! Nem sok poént lőttek le, szerintem ő nem szerette annyira,mint te és negyedére nem emlékszik! :)
2014. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a legizgalmasabb fordulatokat nem mondta el. Nézd tovább nyugodtan. (Nekem is az egyik kedvenc sorozatom volt.)
2014. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nézzed tovább! Ha a szereplők magánéletét nézzük a filmben, akkor is még nagyon sok fordulat lesz.

De ettől függetlenül is minden rész önmagában is izgalmas az adott orvosi eset megoldása miatt.

Ilyenért butaság sírni :)

2014. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Imola Ágnes ***** válasza:
Anyukád nem figyelt a lényegre, mert nem igaz, amit ír.... kicsit bonyolult a vége, de nem jól értelmezte....
2014. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

jaja, mert vegulis nem jonnek ossze csak megprobaljak.


de az erdekesebb amikor a wilson rakos lesz.

2014. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12.58-as válaszadónak:


Ez egyáltalán nem volt vicces.

2014. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Drága hetes, te erre vered magadnak otthon? Vagy mégis miféle fétis/perverzió okozza nálad azt a hobbit, hogy másokba belerúgsz? Esetleg szimpla gonoszság? Na ne félj, egyenlőre nem hiszek neked, de többet nem nézek fel erre az oldalra, max miután befejeztem a sorozatot. Jah, és lassú fájdalmas halált kívánok+ csaljanak meg egypárszor. Azonkívül minden jót :)

2014. júl. 10. 15:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas senkiházi vagy kérdező.

ilyet nem szabad kívánni, te féreg

kívánd ezt magadnak

2014. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!