Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 éves lányom újabban főz,...

20 éves lányom újabban főz, mos, takarít és diák munkára is jár. Eddig nem csinált semmit. Mindenért könyörögtem. Ebbe csak az a gond hogy a barátja 20 évvel idősebb és ezt nem tudom hogy kezeljem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
1 éve vele van már. Most mondta csak el nekem
2014. júl. 13. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan is kezeld?

Örülj hogy végre megkomolyodott a lányod, és az sem biztos hogy ez a párkapcsolat egy életre szól, tehát fogadd el.

A probléma onnan fakad, hogy a lányod idáig miért nem merte elmondani?

2014. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Most mi a baj, hogy a barátja idösebb, vagy hogy kezd felnött lenni?
2014. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az hogy a barátja velem egy idős
2014. júl. 13. 15:04
 4/6 anonim válasza:
77%

Szerintem a kor nem számít!

Ez a lányod javára válhat,ha 1 komolyabb emberrel van ő is felnő,és másként fogja látni a világot meg komolyodik.

2014. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy 20 éves már nem kamasz, hanem fiatal felnőtt nő, nem kell kezelned sehogy ezt a dolgot.
2014. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem is volt ebben a korban ilyen korkülönbséggel párom évekig.

Aztán amikor oda jutottam, hogy gyereket és családot szeretnék, akkor láttam, hogy ez vele nem kivitelezhető. Végül egy korombeli lett a gyerekeim apja.

Örülj, hogy egy kicsit felelősségteljesebb lett, egy ideig együtt vannak, szórakozik. Ha egy 20 éves sráccal lenne, az se biztos, hogy az élete párja lenne, akivel majd összeházasodik.

2014. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!