Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rettentően idegesít a gyerek...

Rettentően idegesít a gyerek ordítozás, sírás! Nem is lesz soha gyerekem így?

Figyelt kérdés

Tudom, még fiatal vagyok, változhatok, de látom, hogy sok egykorú embert, nem zavarja, meg szeretik a gyerekeket!


Én meg nagyon felidegelem magam, mikor már 2 perce hallom ordítani a szomszéd gyerekeket, meg sírni a boltban a gyereket, hisztizni a buszon a kissrácot!


egyszerűen nagyon idegesítőnek találom a gyerek sírást, a hisztizéstől dühös leszek, amikor meg ordibálnak, akkor szidni szoktam őket!


Ha ennyire idegesítenek, nem is lesz gyerekem, később sem?

20/L



2014. júl. 14. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Ugyanaz vagy, aki ide szokott irogatni ugyanerrol a temarol? Mar kezdesz bekattani?
2014. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Hidd el az ordítás, hiszti a szülőt is zavarja, de azon kívül, hogy rászólsz (ha már nagyobb, mert egy csecsemőnek aztán mondhatod), nem sok mindent lehet vele csinálni (főleg ha egy hisztisebb gyerekről van szó, akkor ott aztán mindegy)

De egy gyerek nem csak erről szól (ezt veszed észre kívülállóként elsőnek). Kacag, nevet, mosolyog, puszit dob, bújik hozzád, ölel, játszik, huncutkodik, alszik (ez nagyon fontos :D). Ezek kárpótolják a rossz percekért.

Ha lesz gyerekes ismerős, akkor menj hozzájuk el (és ha nem rossz napot fogsz ki), akkor meglátod, hogy nem apró kis szörnyetegekről van szó :)

2014. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem tudhatjuk előre, hogy fogsz-e változni ilyen téren. De ha később is így fogod gondolni, és nem lesz gyereked, akkor nem lesz, ennyi. Nem kötelező minden nőnek szülni.
2014. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem kezeltesd magad,ha ennyire zavar más mit csinál!
2014. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Általában az emberek nem tudják azt, hogy azért idegesíti őket a gyereksírás, mert ösztönösen mennének segíteni neki, emiatt érzünk dühös is. Ez ösztön és ezen nem igazán lehet segíteni. Fajfenntartás. Hidd el lesz gyereked és te leszel az egyik leggondosabb szülő is.
2014. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Segíteni? Cöh... Mondjuk ennek a kis majomnak én nem segíteni mennék oda, hanem a slaggal hűteném le... [link]
2014. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít, de hidd el, hogy a szülőket is idegesíti a saját gyerekük hisztije. :D Ez van, a többi dolog kárpótol érte.
2014. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kire céloz az első, de éppen én is írtam ki ilyen kérdést nemrég, nézd: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ide jöttek érdekes válaszok, többen írják, hogy a sajátjuk is ugyanolyan idegesítő, sőt, még jobban az.:)


szóval a válaszom: idegesíteni fognak mindig (hiszen kit nem idegesít ez a fejhangon való üvöltés??), de majd lehet, hogy felülírja az anyai ösztön és akarsz majd gyereket más dolgok miatt.

2014. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem is irritál, főleg, mikor a szülő még hergeli is a hlye dumájával.

Csakazértis mondja, mondja, pedig, ha befogná, vagy elterelné a gyereket, akkor elég hamar megoldódna a gond.


A bébiszittelt kissrác is szokott hisztizni, olyankor elkezdek én is ugyanúgy rinyálni, ő meg csak néz, hogy mi bajom van, vagy elneveti magát, hogy milyen vicces arcot vágok és kész. Ha meg nagyon rákezd, akkor leszrom, majd befejezi.

2014. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Engem is szörnyen idegesít. Amikor gyerekvisítozást hallok bárhol, azonnal veszem elő a fülest, néha túl feltűnően is.

De én úgy vagyok vele, hogy remélhetőleg a sajátom nem lesz ennyire vészes. :)

20L

2014. júl. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!