Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám javítani a...

Hogyan tudnám javítani a kapcsolatot apával?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, szüleim elváltak a válás nagyon nem volt szép, mind a két fél hibás volt de apának közbejött egy 3. személy és igazából ott borult ki a bili. Anyával és nővéremmel elköltöztünk de én 3 hónap múlva úgy döntöttem h visszaköltözök apához mert hiába történtek dolgok nagyon szeretem őt. Viszont az a bizonyos 3. személy is ideköltözött és vele nagyon nem jövök ki. Megnehezíti az életem. Ott tesz keresztbe ahol csak tud mellesleg folyton apa nyakán lóg így esélyem sincs arra h egy kicsit is kettesben legyek vele. Apa két tűz közé be van szorítva és tudom h ez neki is nehéz de mára olyannyira elfajultak a dolgok h napi kb csak annyit beszélünk h mizu semmi és kész. Persze anyagilag támogat és megad mindent amit tud de a szeretet az ő részéről már nagyon nem érzem. Bármilyen vita is van a vége az h egyedül maradok valamelyik szobában és ők elvonulnak kettesben és csukódik az ajtó. Nagyon rosszul esik. Megmondtam már neki h h érzek de a vége mindig az h megígéri h majd változtat, de ugyanazon a napon a 3. személy elkezd neki siránkozni h milyen nehéz neki itt és h apa miért tölt velem annyi időt. de velem kb 1 órát ha beszélgetett erről a témárol.

Van valakinek vmi ötlete h mit tehetnék? 17/lány



2014. júl. 14. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg először a nő felé nyitni. Ha apukád látja, hogy jóban vagytok, biztosan többet lesztek hármasban, nem zárnak ki téged az életükből. Ne legyél féltékeny. Apukád másképp szereti azt a nőt, mint téged.
2014. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már nyitni, de ő annyira elzárkózott h hihetetlen. Ezek után kezdődtek a kisebb dolgai amivel engem próbál nehéz helyzetbe hozni. NEm egyszer próbáltam nyitni, de sajnos nem jött össze
2014. júl. 14. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy csajos napot. Menjetek el vásárolni, vagy moziba, vagy egy cukrászdába, és közben beszélgessetek. Mondd el neki, hogy mi bánt téged.
2014. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azok után ahogy bánt velem ma már nem lennék hajlandó ilyen napot csinálni vele. Még a köszönésemet se fogadja el és nem is beszélünk egymással. Mellesleg megjegyzem h még csak 21 éves és azért ez is elég irritáló
2014. júl. 14. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor passz! Jobb ötletem nincs.
2014. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vágj vissza a ri*binek hátha megtanulja hol a helye.
2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ha visszavágnék akkor azzal apát sérteném meg. A vége az lenne h ők jobban kitaszítanának
2014. júl. 14. 22:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem jó ötlet apudnak csak a barátnője vagy terveznek komolyabban is?
2014. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Élettársa de többre nem terveznek... tudtommal
2014. júl. 14. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem,hogy próbáld rendezni a kapcsolatot a csajjal és így apudhoz is közelebb kerülhetsz. Engedj legyél te az okosabb nehogy már egy nő miatt menjen tönkre a kapcsolatotok.

Vagy alakítsd úgy a dolgokat ,hogy minnél többet legyen veled és minnél kevesebbet a csajjal.

Pl ha a csaj elmegy vásárolni addig vedd rá apukádat ,hogy menjetek el valahova valami hosszabb programot találj ki addig se kell latnod a nőt de apuddal máris közelebb vagytok egymáshoz! Sok sikert de ha gondolod Írj privit hátha tudok még segíteni. :)

2014. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!