Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ha csúnyát mondtam kislányom...

Ha csúnyát mondtam kislányom nagyijának telefonon, de bocsánatot kértem személyesen is azt felhasználhatják ellenem a biróságon gyermekelhelyezésnél?

Figyelt kérdés
Kislányom apja elhagyott minket 3 honapos volt a baba felhivtam az anyját hogy mondja meg hol a volt párom mert elakart tünni az életünkből elis tűnt és azt mondta nem mondja meg én erre idegességembe azt mondtam neki hogy dögöljön meg nem akartam megbántam és személyesen is bocsánatot kértem tőle facen is veszekedtünk az exemmel ott is leirta nem szószerint hogy mit mondtam az anyjának ezt feltudja használni ellenem hozzáteszem nagymama soha nem keresi az unokáját születése óta csak ünnepek előtt kerestek hogy vigyem be a babát neki nem vittem rossz idő volt és nem csak ünnepnapokon unoka hanem egész évben apuka családja egyáltalán nem keresi a kislányt
2014. máj. 25. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem fognak megdicserni,de szerintem figyelmen kivul hagyjak.
2014. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekelhelyezés szempontjából semmi jelentősége nincs a történteknek.
2014. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt "használnak fel", amit akarnak. Bármire hivatkozhatnak.

Hogy a bíróság mit hogyan értékel, az meg megint egy másik kérdés. Biztos lehetsz benne, hogy nem ez lesz a döntő.

2014. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasznaljak fel ellened. Meg akkor se, ha pl rogzitettek a beszelgetest. Azt hiszem ez a szep kivansagf mar mindenki szajan kiszaladt minimum egyszer ha ideges volt. Nyugi
2014. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De mire használnák fel ellened? El akarják venni a gyereket? Semmi esélyük sincs rá,ha még nem is látták és te meg rendesen neveled. Ha nincs róla felvétel, akkor meg végképp semmi értelme, mert azt mondod h te nem emlékszel ilyenre és kész. A helyedben azt tenném h simán nem venném fel a telefont és kész, ne beszélj velük, csak a tárgyaláson találkozzatok és sürgősen konzultálj ügyvéddel, mert úgy érzem hogy nem vagy pontosan tisztában mik a lehetőségek.
2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Látták a gyereket,de születése óta nem kapok tőlük még 1 telefont se, hogy hogy van a kislány v mire lenne szüksége!Apukát és a családját nem érdekli a gyerek apuka se keresi csak néha ha jelentkezik bírósággal fenyeget!
2014. máj. 27. 11:22
 7/11 A kérdező kommentje:
mióta megszületett a kislány 8 honapos nagymama 4-szer látta nagypapa 1-2-szer a nagynénje lassan fél éve nem látta nagypapa is alkoholista, apuka is, és a nagymama is szeret inni pedig állitólag beteg
2014. máj. 27. 11:41
 8/11 A kérdező kommentje:
és a volt párom elhordta a családomat mindennek pedig nálunk laktunk az ő családja még 1 szobát se tud biztosítani
2014. máj. 27. 11:42
 9/11 A kérdező kommentje:
én nem iszom a kislányt rendesen nevelem és az apja nélkül is megvan mindene
2014. máj. 27. 11:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a bíróságon (is) halálosan megfenyegettem a volt férjem és családjàt. a bíró annyit mondott hogy ova int az ilyen fajta beszéltöl. 2 feljelentés volt ellenem garàzdasàg és súlyos testi sértés (a volt férjemmel verekedtem az anyja lakàsàban amiben kàr keletkezett, a kàrt ki kellett volna fizetnem de levontuk a ki nem fizetett dolgaibol.a súlyos testi sértés miatt kaptam 1 év 4 hónap felfüggesztettet) a fiamat mégis nálam helyezték el pedig mindent megprobàltak hogy náluk legyen elhelyezve a fiam.
2014. máj. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!