Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért veszekednek?

A szüleim miért veszekednek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször veszekednek, apa csúnyán beszel anyaval és ráadásul előttem! Ma már anya megmondta apanak, hogy legalabb ne előttem. Viszont, miután veszekednek, 2 ora múlva már mintha semmi sem történt volna. Ez miert lehet? Ugye nem fognak elvállni? Mit tudnék tenni?
2014. júl. 16. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak problémák,viszont tényleg nem előtted kellene,jól tette Anyukád,hogy szóvá tette Apudnak!Mivel én nem tudom min veszekedtek,sajnos válásról nem igazán tudok neked erre érdemben válaszolni.Szerintem ülj le Anyukáddal vagy Apukáddal beszélni,ha már úgyis előtted zajlott az egész,és elmondod hogy félsz hogy elválnak!Remélem erre nem kerül sor!
2014. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy, én is nagyon-nagyon remelem!

Azon veszekedtek, hogy anya mondott valamit, apa meg mondta erre, hogy teljesen megváltozott anya.

De egy hete meg apa azt mondta az unokatestvérenek, hogy élete legjobb döntése volt anyát elvenni!

Lehet, hogy azért kezdtek mostanában el veszekedni, mert már öregszenek? (45 évesek) és egyébként már 20 eve házasok!

2014. júl. 16. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,szerintem semmi baj :) Legalábbis nem komoly! :)
2014. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
3.as nem tudhatod kivűl állóként hogy nagy baj van vagy sem. A gyereket sajnálom, hogy ilyennek teszik ki a szülők. Ha jó a kapcsolatod apáddal akkor kérd meg hogy ne veszekedjen, lehet hogy tudsz rá hatni.
2014. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fényember ***** válasza:
82%
Nyugi... megszokható. Már kiskorom óta ezt csinálják és mielőtt megszülettem is ezt csinálták (bátyáimtól tudom). Előző nap még kígyót békát dobtak a másikra következő nap pedig mintha semmi se történt volna. Te semmit se tudsz tenni, nem szólsz bele és kész, ez az ő dolguk (ha esetleg egyik veszekedésnél kérdi tőled valamelyik hogy most szerinted melyiküknek van igaza bármit is gondolsz mond azt hogy "engem hagyjatok ki belőle" és így nem lesznek nagyobb megsértődések és olyan megszólalások hogy "ellenem neveled a gyerekünket" és társai). Az én szüleim még nem váltak el és míg ki nem repülünk tuti nem is fognak ennyi minden után (kényszer nagy úr (ezt arra értem hogy apám évekig csalta anyámat de anyum még se hagyta ott mert szeretett minket és tudta hogy ő nem tudott volna hármunkat eltartani és azt is tudta hogy milyen apa nélkül felnőni ezt pedig nekünk nem akarta).
2014. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Én remelem, hogy nem fognak elválni.

2014. júl. 18. 19:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszt!

Igazából tenyleg lehet, hogy a stressz miatt, mert most eleg sok minden történt. Majd megfogom figyelni, hogy mikor veszekednek, hátha találok valami összefüggést!

Köszönöm a segítséget!

2014. júl. 19. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!