Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt (ak) olyan mondat (ok)...

Volt (ak) olyan mondat (ok) ami (ke) t a szüleid folyton mondtak neked és benned nagyon mély és fájó emlékként megmaradt? És ha igen, mik voltak azok?

Figyelt kérdés
Olyan mondatok amiket ha logikusan nézel értelmetlenek vagy alaptalanok.

2014. júl. 19. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Igen, voltak.

Sosem voltam rossz gyerek, inkább amolyan csendben ücsörgő, ám tanulni sosem szerettem. Ha rossz jegyet vittem haza, anyám mindig azt mondta: "Beadlak egy gyerekotthonba, te anyaszomorító" - ehhez kiegészítésként egyszer le is köpött és rugdosott.


Ezt a mondatot utálom, jobban fájt, mint a verés.

2014. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
25%
'Te low. Sose leszel igazi gémer ilyen stattal'
2014. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"hülyék a gyerekeink"

"neked úgy sem fog sikerülni"

"te olyan magadnak való vagy"

2014. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Fényember ***** válasza:
90%
"Nehogy elhidd hogy te lehetsz színész. Az csak a zsidók szakmája."
2014. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim által rám használt kifejezések nem jutnának át a trágárságszűrőn.
2014. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

" kövér vagy"

" hiába álmodozol, sose leszel gazdag"

" meséld csak el, hogy volt! De ha megtudom, hogy hazudsz, intézetbe adlak"


Sose felejtem el őket. Mindig ott van a tüske, akármit is mondanak..

2014. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lesz belőled semmi."

"Egy egyetemre se fogsz bekerülni."

"Nem viszed semmire."


Jó egyetemen diplomáztam, ösztöndíjjal végeztem a doktori képzést, jelenleg a disszertációm védés előtt állok. A szakmámban maradtam, és jól élek a fizetésemből.

2014. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
"Úgysem fog sikerülni."
2014. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de hihetetlen, hogy szinte minden csalàdban elõjön a " nem leszel semmi" " úgy sem sikerül" mondatok.

Férjemnek is azt szajkòztàk mindig ha valami célt kitûzött, hogy úgyis túl hülye hozzà.

Annyita megragadt, hogy minden új helyzetben noszogatni kell , mert az önbizalma 0 pedig a kisujjàbòl is kiràzza miutàn belejön...a szavaknak ereje van, az a baj, hogy ezt a " szülõk" elfelejtik és életeket tehetnek tönkre.

2014. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

látom sokakat fenyegettek intézettel, engem is, anya emelte is a telot én meg nagy izgalommal vártam, hogy végre mehetek itthonról. anya kiakadt. voltam kb 15 éves.


a legfájóbbak azok voltak, ami ki is hatott, hogy soha nem engedtek el sehova, mindenhova szöktem,mindig hazudni kellett, mindig veréssel várt, vagy fenyegetett.

és ezért a barátommal töltött lopott pillanatok értéke sokkal nagyobb lett.nekem., tehát amíg én úgy éreztem az életem adom egy randiért, addig a srác csak lazán eljött.

2014. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!