Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés előtt mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés előtt mit tennél egy ilyen mondat után?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ültünk egy padon, és elment előttünk egy nő. Barátnőm mondta, hogy én is láttam, milyen jó se,gge volt a csajnak? Majdhogy nem kérdőre vont, hogy miért nem néztem meg magamnak.

Nekem ez a normális, hogy ha ő ott van, nem bámulok meg másokat. Nem akarok álszent lenni, nyilván nekem is van szemem, de nagyon nem szoktam másokat megnézni akkor sem, ha nincs velem épp.

Ebből kiindulva nem tudom, mit várhatok el tőle fordított esetben. Mondjuk sokszor látom, hogy még mellettem is megbámul más férfiakat.


2013. máj. 16. 10:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Semmi extra nem történt, örülj hogy nem féltékeny típus.
2013. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem egy kiragadott cselekvés alapján kell megítélned a lányt. Ha egyébként is "gyanús", nem tartod megbízhatónak, vagy kételyeid vannak, akkor várnék még a gyűrűvel.

Ha melletted is pasikat bámul, akkor valószínűleg más a hozzáállása ezekhez a dolgokhoz. Ebből még lehet bajotok, ha ő ennyire liberális, te meg ennyire nem. Inkább a zenei ízlésetek különbözzön, mint a másik nemhez való hozzáállásotok.

2013. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%

Megnézni,és szóvátenni,nem ugyan az.Jogosan hiszi,hogy ha nincs ott,akkor triplán csinálod,sőt meg is csalod.

Tudod,ha a nők nem érzik,hogy ők a legfontodsabbak,a legszebbek,az egysze annak a férfinek,akit szeretnek,akkor elbizonytalanodnak,és megsérül a lelke.

2013. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

De mitől sérül a lelke, leírtam, hogy egyáltalán nem nézelődök mellette, de még akkor is csak nagyon elvétve, ha nincs mellettem. Ő meg mellettem is simán megbámul más pasikat, ha filmet nézünk, állandóan azzal jön, ki milyen jó pasi.

Amúgy voltak már hazugságok a kapcsolatunkban, ismerkedett mellettem másokkal. Semmi olyan nem történt, de azért na.

2013. máj. 16. 10:24
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

"Jogosan hiszi,hogy ha nincs ott,akkor triplán csinálod"


Ezt azért kétlem. Nőként írom, a lányoknak mindentől "megsérül a lelke". Ha a kérdező azt mondta volna, hogy "igen, valóban jó", akkor a barátnője telesírta volna a kispárnáját. Nincs jó válasz. Normális lány meg nem kérdez ilyet, nem csalja csapdába a párját. Nomeg nem tiszteletlen olyannyira, hogy a barátja társaságában feltűnően megbámul másokat. Egy olyan pár esetében nincs ebből gond, ahol mindkét fél ezt csinálja, de itt nem ez a helyzet. Persze, hogy zavarja a kérdezőt, nem érti meg.

2. voltam.

2013. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%
És te el akarod venni, gratulálok, sok boldogságot. ;)
2013. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Érzem, hogy szeret, meg sosem csalna meg fizikailag.

De annyira nyitott típus, hogy mindenkivel azonnal megtalálja a közös hangot, egyből ő kerül a középpontba. Csak ugye ebből jönnek a félreértések, mert többnyire férfiakkal társalog, és nem épp visszafogott stílusban.

2013. máj. 16. 10:30
 8/33 anonim ***** válasza:

Na ezekről a külömbségekről beszélek. Annyi gondotok volt és lesz is ebből. A házasságnál szerintem nem elég annyi, hogy "érzem, hogy szeret"...

Etekintetben annyira különbözőek vagytok, hogy az egyikőtök mindig kínlódik miatta, hisz nem tudtok kibújni a bőrötökből. Neked sz.rul esik, ő meg bezárva érezné magát. Hiába vonzzák egymást az ellentétek.

2013. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

hát....az a baj, hogy én is ilyen vagyok...és vannak súrlódások...jo igaz, én nem nézek meg pasikat úgy, meg inkább nézem a lányokat, hogy figyi, láttad milyen szép? nem zavar, ha a völegényem más lányt is szépnek tart, amig engem szeret...én is seccpecc alatt megtalálom a közös hangot bárkivel, halál lazán kijövök bármilyen fiúval, nyitott vagyok és marha közvetlen...és na...hiába próbálom magam azért visszafogni, az alaptermészetem ilyen...és igen, voltak félreértések, féltékenykedések...de soha a büdös életbe nem csalnám meg őt, hisz őt szeretem, mindjárt a felesége leszek...lassan talán megérti, hogy nem félrekacsintok, mert félreflörtölök és társai, hanem alapjáraton ilyen a természetem...nálunk is volt egy hasonló hazugság mint nálatok, csak én nem ismeretlenekkel ismerkedtem..nem is ez a lényeg...ott igaza volt, megbántam, lezártam...de akkor sem csaltam meg, csupán elhallgattam egy-egy beszélgetést......szóval...lehet, hogy csak olyan mint én...de az is lehet, hogy nem....és tényleg félre fog menni...ha ugy gondolod, hogy nem csalna meg, csak tényleg ilyen tipus, akkor nem hiszem h gond lenne...már ha magamból indulok ki...

24l

2013. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%

viszont amit az utolsó ir, az nagyon igaz ránk...neki nem tetszik, nem érti, mert nem ilyen...sőt, nagyon nehezen oldódik fel...egyáltalán nem egy közvetlen tipus...én meg pont ezért úgy érzem néha, hogy nem adhatom saját magam, mert neki az rossz...és én még nagyon megalkuvó se vagyok...de egyelőre mi ezt tudtuk kezelni...persze veszekedtünk már eleget, de mindig megbeszéltük a dolgot, dűlőre jutottunk, megértette ő is az én dolgaimat, én is az övét...nálunk müködik, még ha van is belőle félreértés...

24L

2013. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!