Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, kamaszok! Jogos, hogy...

Szülők, kamaszok! Jogos, hogy felháborít, és nagyon rosszul esik az alábbi? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Anyukám már nagyon règ meghalt,apával élűnk ketten,de van barátnője persze.2009 óta nem voltunk apával ketten nyaralni,2011 nyaràn voltunk apa baràtnőjèvel,annak lányával és annak baràtjával.Ott aztán mindenki nekem esett,apa sem állt ki mellettem,ráadásul mindenki költségét ő fizette,pedig amügy nem vagyunk gazdagok,és hitelünk is van.A lényeg az,hogy apa egészen 1 hónappal ezelőttig ígérgette,hogy most nyáron elmegyünk ketten,ahogy terveztük.Nagyon szerettem volna,ha így lenne,örültem is.Erre tegnap azt mondja,hogy jönne a barátnője is,a lánya és a barátja,mint anno.Azt mondta most nem ő fizetnè,de a múltbéli dolgok miatt nem hiszek neki,mert akkor is elhallgatták előlem,ès csak a nyaralàson jöttem rá.Meg amúgy sem akarok velük menni,nem vagyok jóban a baràtnője lányának baràtjával,mikor együtt voltunk nyaralni,ott jól összevesztünk.Mondtam,hogy akkor inkább nem megyek sehova vagy elmegyek egyedül.Azt mondja,hogy ő nem akar velem kettesben menni.

Nagy kérés egész èvben pár nap ketten az előre eltervezett programokkal?!Szerintem azért nem annyira...

Amúgy 18 éves vagyok,ha ez érdekel valakit,és lány persze.


2014. júl. 21. 11:56
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért,de nem olvastam vissza,és érintőképernyős telefonról írtam.
2014. júl. 21. 11:57
 2/47 anonim ***** válasza:
78%
Mi a problémás velük miért vesztettek össze nyaraláskor?
2014. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
40%

Nem jogos a felháborodásod.

Nyilván apukádnak a barátnője és a lánya is már a családhoz tartozik. Nyilván a szabadságát, nyaralását vele is szeretné tölteni.

Szerintem igazán megérthetnéd ezt, főleg így, hogy 18 éves vagy, nem pedig egy kisgyerek.

2014. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
67%
ha nem akarsz nem mesz.
2014. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
35%

Rendkivul gyerekes vagy. Miért faj neked, hogy apad boldog? Mert en, körülötted forog igy a világ?

Nem, nem jogos a felháborodásod. Plane, hogy ugy tűnik, ti ketten életek, a barátnő nem el veletek. Tehat tulajdonképpen egesz evben kettesben vagytok, most nyaraláskor lennetek egyutt. Hogy kinek mit fizet: felnott ember, nyilván dolgozik, majd o beosztja a pénzét. Te oszd be azt, amit te keresel.

2014. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
79%
Azért lenne gyerekes, mert felháborodik azon, hogy az apja nem tartja be amit ígért? Ha nem ígérte volna meg, akkor lenne gyerekes. De így érthető, hogy kiakadtál. Én sem mennék sehova.
2014. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
15%
Az értelmetlen ígéreteket nem kell betartani. Ez pont olyan, mintha azt ígérte volna, hogy soha többe nem lesz senkije.m
2014. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
13%
Nem jogos a felháborodásod és tényleg nagyon gyerekes vagy. Apukádnak a barátnője a társa és nyílván szeretné ha ő is menjen. Ő is a családja része nem csak te. Ezzel az erővel mondhatná a nő, hogy minek viszi a lányát, mert ő csak ketten akar menni a párjával és a lánya már 18 éves, nem lenne muszáj vinniük. Amúgy meg, ha nem akarsz nem mész, elég nagy vagy már, hogy egyedül is el legyél.
2014. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
82%

Jogos a felháborodás, és nagyon megbántódnék a helyedben, ha apukám azt mondaná, nem akar velem kettesben lenni. Apukádnak melletted kéne állnia így, hogy anyukád elhunyt. Ès nem kötelességed szeretned az "új anyukádat"...


18/L

2014. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, ezzel az erővel nem kötelessége a felnőtt lányát se elvinni nyaralni.
2014. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!