Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok! Titeket mennyire...

Kamaszok! Titeket mennyire befolyásolnak/irányítanak a szüleitek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 16:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Engem 70%-ban. Azért vannak olyan dolgok, amibe én magam döntök, de fontos, hogy a szüleim (ha fontos dologról van szó) segítsenek megoldást találni/dönteni.
2014. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kollégiumban lakom hétközben, ezért sok dologba nem tudnak beleszólni, de nem is akarnak. Ettől független nem csinálok semmi felelőtlen dolgot és szinte mindenről beszámolok.

Ha otthon vagyok elengednek akár több napra is.

Zsebpénznek a családipótlékot kapom, amiben benne van az útiköltség.

Ennyire irányítanak.

16/L

2014. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindenbe beleszólnak nem lehet egy önálló akaratom sem. Lassan már kikészítenek ezzel. Jah és a kapcsolatomba is beleszólnak annak ellenére hogy undorodom a barátomtól és állandóan veszekszünk.
2014. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Egyébként 17\L
2014. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás ügyileg beleszólnak, de máshogy nem nagyon. ;)
2014. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16 éves koromig eléggé anyám irányított, utána a párom segített függetlenedni. Sok vitánk volt anyával, nem is tudok annyira bízni már benne, de cserébe már nem tud irányítani, 18 éves korom körül pedig felhagyott a próbálkozgatásaival végre. Mára csak ritkán jut el a régi szintjére, de akkor úgy nézek rá, amiből egyből észbe kap. Jobb a békesség.
2014. ápr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem anyám nagyon engedékeny mindent megkapok mindent megenged de apám kajak még a sz.arba is beletud kötni most vesztem össze vele.azt majd mi lesz késöbb nemtom de addig is örülök hogy anyám az én anyám*-*
2014. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rám senki nincs befolyással,irányítani pedig sosem engedtem magam, éltem a saját életemet. Amióta tudom kezelni a pénzt, szinte független vagyok.
2014. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!