Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának meg...

Hogy mondjam el anyának meg apának, hogy cigizek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Anya cigizett 15 évet kb. Apa pedig még mindig cigizik, kb 20 éve, de nem merem nekik elmondani, hogy én is egy ideje.

2014. júl. 21. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzik rajtad?


Ezt a példát láttad magad előtt, különösebben nem szólhatnak semmit.

2014. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor apád rágyújt, kérj egy szálat, és meghegyezheted mellékesen, hogy te is cigizel.
2014. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
ne mkell lemondani hagyd h észrevegyék...
2014. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem érzik rajtam, elég későn járok haza esténként ha elmegyek, hétköznap meg most melózok nyáron, szóval megint offos, hogy érezzék. Jogos, hogy ezt láttam magam előtt, csak asztmás vagyok, mondjuk apa is.. Apától nem merek kérni, elsőnek inkább anyával beszélném meg és utána adagolnánk apának.:) Miért hagyjam?
2014. júl. 21. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha asztmás vagy, miért cigizel???
2014. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, de ennyi erővel ha asztmás vagyok miért focizok? Miért élek? Ha bármikor befulladhatok? Gyógyszerem nálam van mindig, nincs olyan, hogy nincs. És megismétlem apa is asztmás, és ő is focizik elég nagy szinteken.
2014. júl. 21. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Asztmával cigizel? Több eszed lehetne 17 évesen, nem gondolod?
2014. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hogy lehetne-e több eszem vagy nem.. Értelmezd már a kérdést, és ha nem tudsz rá válaszolni, akkor nem is kell szerintem írnod:)
2014. júl. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!