Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám megnyugtatni...

Hogyan tudnám megnyugtatni Anyukámat és apukámat?

Figyelt kérdés
Annyi az egész ,hogy január óta fogyokúrázom , mert szteroidos gyógyszerek miatt eléggé meghíztam , igaziból annyiból áll a fogyókúra ,hogy elhagytam a cukrot és a lisztet most vagyok 177cm és 65 kilógramm. Szerintük abba kellene hagynom mert már nincs szükségem rá. De én úgy gondolom ,hogy ha újra elkezdenék enni pl.kenyeret vagy ilyeneket egyből visszajönnének rám a kilók. Még szeretnék fogyni 3 kilót. Szoktam járni futni de sajnos rendszeresen nem mozoghatok orvosi tanács miatt. Úgy gondolom ,hogy nem egészségtelen amit csinálok bár ők már többször felhozták témaként ,hogy kórházba visznek mert nem eszek. Szeretném ha megnyugodnának és felfognák ,hogy nem lehet ettől semmi bajom. Valaki akinek volt már hasonló tud valamit javasolni?
2014. júl. 22. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendszeresen nem mozoghatsz orvosi tanácsra? Ezt nagyon nehezen tudom elhinni, ne haragudj.


Egyébként ne egyél kenyeret, vagy ha eszel, a fekete német kenyeret edd, én is azt szoktam. Eltelít, tele van rosttal.

2014. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát pedig igy van fiatalkori reumás gyulladásom van , a térdeim kb fél óra helyben állás után akkorára dagadnak hogy nem birom behajlítani , 2 éve nem tesizek abba kellett hagynom a sportot. A másik tanácsot pedig köszönöm:)
2014. júl. 24. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!