Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukámat teljesen tönkre...

Anyukámat teljesen tönkre teszi nővérem tehetek még valamit?

Figyelt kérdés

Mielőtt még tanácsolnátok a megbeszélést el beszélgetést már meg történt ! És nem egyszer nem kétszer


Anyukámnak annó meg tetszett egy buszsofőr akinek van családja.. beszélgettek el voltak de csak is a buszon.. Aztn nővére meg barátja azzal jöttek ide hogy van a soförnek egy facebook fiókja és be jelőlte anyát és ez eddig okés is volt . Aztán jött az hogy fözzön ezt vegyen ezt azt küldjön nővérem barátjával pénzt cigit neki de egyszer sem jött el hozzánk ez megy 2 éve személyesen meg ha találkoznak a buszon anyukám nem érdekli szemmel láthatóan. aztán facebook on irta anyának a sofőr ha nem költözhet ide nővérem barátja akkor nem fog találkozni anyával . és itt vagyunk hogy 2 szobába vagyunk anya külön én nővérem barátja és gyermekük a másik szobába. Semmi anyagi segítséggel nem szállnak be anyukám dolgozik egyedül fizeti a számlát otp egy takarítói fizetésből meg a segélyekből. tettem keyloggert a gépre és ott volt hogyaz a fiók ami elméletileg a sofőré erről a gépről írkálnak anyának ezt meg mutatva sem hitte el anyukám hiába beszélek vele sehogy sem megy ez.. nem régibe el hívta anyát találkozni a sofőr de aztán írt facebook on hogy még sem szeretne mikor el dicsérte itthon utána volt ez..


18 L vagyok


2014. jún. 27. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt a szöveget nagyon nehéz dekodolni....

"Aztn nővére meg barátja " - kinek a növére? nem a tied?

"hogy még sem szeretne mikor el dicsérte " ..

2014. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elnézést a fogalmazásért csak annyira aggaszt ez az egész meg annyi minden kavarog a fejembe, hogy csoda hogy le tudtam írni ezt.. nagyon bántó ez a kialakult helyzet
2014. jún. 27. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Anyud buta. Dobja ki az egész bagázst.
2014. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem dobja ki mert nővérem a 25 % tulajdon jogra hivatkozik..
2014. jún. 27. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába tulajdonos a nővéred, ha anyukád a haszonélvező, az magasabb jog, ő döntheti el ki lakik ott, simán kidobhatja. Amúgy úgy tehetsz pontot az ügy végére, hogy a buszon kérdezz rá anyukád előtt a sofőrre, hogy van-e Facebook fiókja, mert tegnap bejelölted és nem jelölt vissza:D
2014. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!