Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok egy olyan...

Ti mit gondoltok egy olyan férfiról, aki több különböző nőtől született gyerekéről lemond, nem foglalkozik velük egyáltalán, nem neveli, támogatja őket és éli világát vidáman?

Figyelt kérdés
Szerintetek belegondol egyáltalán, hogy ezzel a viselkedéssel hány életet tesz tönkre?

2014. júl. 23. 09:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem állítom, hogy azok a nők, akik képesek voltak hozzámenni, jól, felelősen döntöttek.

Csak annyiról van szó, hogy engem most ebben az esetben, a férfi viselkedéséről alkotott vélemény érdekel, nem a nőkéről, hiszen a nők teszik a dolgokat azóta is nélküle, nevelik a gyerekeket. A férfi az, aki lelépett és éli világát.

2014. júl. 23. 10:54
 12/26 anonim ***** válasza:
36%
Én nőként ilyen sztoriba a nőt nem tudom megérteni. Ki az a hülye marha aki ilyen férfit választ apának?
2014. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

7 válaszból eddig 1 szól a férfiról.

Nőgyűlölők vannak itt szép számmal? :D

2014. júl. 23. 11:06
 14/26 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ez ilyen álnaív kérdés, mint a "mit gondoltok az állatkínzásról?".

Milyen változatos válaszokat vársz, hm? "igen, támogatom"?


Vagy szeretnéd leírva is elolvasni, amit te gondolsz?

Mi a kérdés értelme?

2014. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem nő gyűlölet de nőként a hülye nőket nehezebb megérteni mint a hülye férfiakat.
2014. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Most a kérdést kritizálod, mert nem azt kérdeztem, amit te szerettél volna, hogy kérdezzek?

Ha nem tartod jónak a kérdést, nem kötelező válaszolni.

De nem a kérdésre válaszolni felesleges.

Szerencse, hogy nem nőnek születtem, mert látom, hogy gyűlölitek egymást...

2014. júl. 23. 11:33
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Te meg akkor a férfiakat bár hogy te nő vagy arra mérget merek venni.
2014. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

14-es nek még:

Minthogy az egyik szenvedő alanya vagyok a kérdésemben leírtaknak, nem arra számítottam, hogy azok lesznek ekézve, akik anyaként normálisan járnak el, főleg hogy nem arra vonatkozott a kérdés.

De mindegy, az mutatja, hogy a nők között nincs szolidaritás, eddig is tudtam, most ez még inkább megerősít.

2014. júl. 23. 11:36
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Attól hogy nem arra vonatkozót a kérdésnek még nem csak apa része van.
2014. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem érzem magam nőgyűlölőnek azért, mert azt írtam, egy kapcsolatban született rossz döntéshez két ember kell. A férfi felelőtlen, de a nő is az, aki vele akar családot alapítani. Ebbe mi a gyűlölet? A döntéseinknek következményei vannak, akkor is, ha a végén mi leszünk az a fél, aki rosszabbul jár. Sajnálatra lehetünk méltóak emiatt, de a felelősségünk attól még nem esz kisebb abban, amiben rosszul döntöttünk.


Hasonló példa: mindkét fél hibájából ütközik egy biciklis és egy autós. A biciklis összetöri magát, az autós megússza egy lökhárítócserével. Kit sajnálok jobban? A biciklist. Kit tartok felelősnek az esetben? Mindkettőt egyenlően. Ez nem azt jelenti, hogy gyűlölöm a biciklist, ugye érted? :)

2014. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!