Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyukámat?

Hogyan győzzem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Most leszek nyolcadik osztályos. Új iskolatáskát szeretnék,és rendelni akarok az Ebay nevű oldalról.

Csak anyum azt mondta,hogy nem akar bankkártyával előre fizetni,pedig mondtam neki,hogy megbízható az oldal és,hogy a fél világ onnan rendel mindent,de akkor se. Ha már rendeltetek onnan rendesen kihozták? Tényleg megbízható az oldal? És hogyan győzzem meg? :( Segítsetek!!



2014. júl. 27. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Paypallal kell fizetni és van buyer's protection, nekem is visszafizettek múltkor, mivel az eladó nem küldte a terméket, de már 2008 óta használom az oldalt és ez volt az első eset, hogy nem kaptam meg cuccot, anyagi károm meg most se lett
2014. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja elég nehéz lesz meggyőzni.

Muszáj az a táska? Nem tudsz hasonlót itthon venni?

2014. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nehéz lesz,de valahogy meggyőzöm úgy is:D

meg majd egy pólót is akarok onnan szóval muszáj lesz :D

2014. júl. 28. 00:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges győzködni...nagyon sok Hozzád hasonló fiatal tette fel ugyanezt a kérdést mostanában.

Nekik is azt irtam,hogy igen az oldal biztonságos,ahogy a paypal is az.De hiába irom én,hogy 100x rendeltem és nem volt gond Ők ettől még nem fogják Neked megengedni..(legalábbis nem hiszem)

Azt javaslom nyiss egy számlát.Tedd rá a pénzed és onnantól nincs kinek bele szólni hogy mit veszel s hogy honnan.

Viszont huzzál bele,mert ha épp a kinézett táska Hong-kong-ból jönne + ingyenes szállitás akkor az eltarthat akár 4 hétig is.Az iskolakezdés meg mindjárt itt van!.

:)

2014. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Na ez is egy oldal. Én meg azt láttam, hogy egy gyerek így megkapta a szülei bankszámlaszámát, payPallal össze is kötötték, szinte naponta érkeztek a sz*rok mindenféle vacak és hónap közepén már egy fillérük sem volt, valami pár száz forint csak, de a gyerek már azt is készült elverni. Én is erőtejesen gondolkodnék. A gyerek még nem tudja beosztani a pénzt. Amit lát, meg akarja venni. Még nekem is nehéz, ha valamit meglátok - több napot gonolkodom, hogy érdemes-e megvennem v elvagyok nélküle. Ha kb 1 hét után is zsükségesnek látom, akkor megveszem. Ez hol van benne a gyerekekben? Mindent, azonnal :)

Egy pedagógus :)

2014. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon sajnos.

Ezért mondtam a saját bankszámlát.Arra a szülei annyi pénzt töltenek fel amennyit megengedhetnek maguknak!

Illetve ha kap zsebpénzt akkor azt rátudja tenni!

:)

2014. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:

Általában van a bankoknál virtuális webes társkártya. Ez olyan cucc, hogy külön kártyaszáma van, de nem (mindig) van hozzá fizikai kártya. Az benne a jó, hogy csak akkor van rajta pénz, ha teszel rá, egyébként nem kell, hogy legyen.

Nyilván akkor teszel amikor venni akarsz valami és annyit teszel, ami pont elég rá. Így nem tudnak lopni akkor sem, ha kiderül minden adatod és megpróbálják.


Javaslom, ha féltek, akkor ilyet használjatok. Van valamennyi díja, a bankotoktól kérdezzétek meg, hogy mennyi. Ha nincs fizikai kártya hozzá, akkor nem lesz drága.

2014. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,de már sikerült meggyőzni :D
2014. júl. 28. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :)
2014. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!