Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Otthon mernétek hagyni egy...

Otthon mernétek hagyni egy hétre a 11 éves fiatokat, a 22 éves "fél" nagynénjével?

Figyelt kérdés
A lány a párotok féltestvére, szóval rokonilag alig van köze a gyerekhez. Megbíznátok benne? Mivan ha házibulit, italozást rendez a haverokkal a kisfiú előtt?
2014. júl. 28. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerném annyira, hogy nyugodtan rá lehet bízni a gyereket, akkor nem aggódnék. De mivel benned már most kérdések merülnek fel a hölgy jelleméről, hogy mi van ha isznak és buliznak a fiad előtt, akkor szerintem ne hagyd rá a gyereked. Mi mondhatunk akármit, mert ha benned megvan a bizalmatlanság, hogy mi van ha...? mert kinézed belőle, akkor felesleges rábízni a felügyeletet. Az meg neked sem lenne jó, ha egész nap azon járna az eszed, hogy a lány biztosan figyel-e a gyerekedre, vagy nem éppen elmentek-e bulizni...
2014. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott merném, 11 évesen már akár egyedül is, hiszen anno én is egyedül voltam már ilyen idősen otthon suli után ameddig a szülők haza nem értek. Ahogy anno a szülők is, és nekem még nem is volt nehéz dolgom, mert nem kellett megetetni az állatokat, begyújtani a csempekályhába, hogy meleg legyen, csak elcsavarni egy gombot a gázkonvektoron.
2014. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azert 11 evesen mar nem annyira "kisfiu", ott inkabb az lehet a veszely ha o is ki akarja probalni az italozast, es tulzasba viszi. Ekkoriban szoktak a fiuk eloszor berugni (osztalykirandulas ilyesmi alkalmaval).


Ne feltsd ettol, legfeljebb jol erzi majd magat egy kicsit )

2014. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok nem rokoni és vérségi fokokon múlnak. Ha olyan a csaj mentalitása, akkor a gyerek lehetne akár az édestestvére, akkor is bulit fog rendezni a haverokkal.

Te, illetve a párod ismeri annyira, hogy tudjátok, megbízhattok-e benne ilyen téren.

2014. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is "fél" nagynéni vagyok, de eszembe se jutott tesóméknál bulit rendezni, amikor unokaöcsémmel együtt voltunk náluk, mert ők elmentek, pedig miköztünk csak 5 év van, tehát simán rophatta volna velünk.


26N

2014. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is olyan poénértékű jelzés, hogy kezdesz öregedni, mikor minden nálad fiatalabbnál azt hiszed, hogy azonnal partit rendez, ha kap egy üres házat :DD. A kérdés inkább az, hogy a nagynéni elvállal-e ennyi időre egy ilyen korú gyereket.
2014. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:):):)


A barátnőm konkrétan Franciaországban 6 gyerekre vigyázott (a legidősebb volt14) bennlakásos bébiszitterként, amikor 23 volt.

Meg az anyanyelvük sem stimmelt..

22, 5 évesen már sajat háztartásom volt nekem is. Időnként a1,5 éves és4 éves gyerekére felügyeltem igaz csak 1 napokat,( ennyire volt szükség) de akkor sem 11 éves kiskamaszra


22,5 évesen felnőtt nő..még egy csecsemőt is rá lehetne bízni ( a kőrházban ennyi idős szülésznők, csecsemősök vannak már)


Ha 16 lenne el tudnám képzelni, hogy titkos bulit szervezne, de így??

Nem hinném, persze nektek kel ismerni, hogy mennyire megbízhatő, mert azért vannak akikre 40évesen sem bíznék rá egy kutyát se

2014. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?


Egy 22 éves felnőtt nő, pont nem arra fog várni, hogy a többiek elmenjenek otthonról és házibulit csapjon. Simán felkapja a kistáskáját és akkor megy bulizni amikor akar...


A gyerek sem kicsi, ha mindkét fél normális nem lesz semmi baj.

2014. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!