Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mernétek ugy esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mernétek ugy esküvőt vállalni, hogy már 7hetes a kisbabátok? Kire biznátok vagy hogy oldanátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát nem,mert nem nagyon fogadta el a cumisüveget-és csak a szertartásra mennék el.


de mindenkinek más a babája,ha tiednek nincsenek ilyen gondjai,és úgy gondolod,hogy nem okoz a babának problémát,hogy nem te altatod,stb-akkor elmennék

2013. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én 7 hetes babát nem bíznék rá senkire.Ha közeli valaki esküvőjéről lenne szó akkor max a szertartásra mennék de persze gyerekkel. Ha barát vagy távoli rokon még oda sem mennék. Még olyan picike ezt meg értené mindenki.
2013. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
7 hetes babának anya mellett a helye. Attól függ kinek az esküvője, vinnénk magunkkal, vagy csak apa menne el az esküvőre. Hordozókendőben magammal vinném aztán lesz ami lesz, ha nem bírja akkor megyünk haza. Ha csak valami barát vagy ismerős esküvője akkor pedig nem hiszem, hogy mennénk. Írnék jókívánság levelet és ennyi.
2013. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a saját esküvönk 9hónapja probálkozunk ha ebbe a hónapba sikerülne akkor áprilisba születne május végére van az esküvö
2013. júl. 10. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na de cseles vagy kérdező:))))) Miért nem házasodtok akkor inkább most össze? Vagy még fiatal terhes vagy,vagy ha már nagyobbacska kb 1 éves. 7 hetesen még tényleg pici lenne. Ha pl szoptatnád akkor 3 óránként haza szaladnál?
2013. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
persze ha ebbe a hónapba se sikerül akkor várunk minimum februárig...
2013. júl. 10. 20:02
 7/12 A kérdező kommentje:
mert mi jövöre szeretnénk
2013. júl. 10. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:

Hat hetes volt a kisfiam az esküvőnkön. :-) A lányom meg két éves, ő volt a koszorúslány.

A szertartás alatt (csak templomi volt, mert a polgári esküvőnk már régebben megvolt, csak a templomi meg a lagzi volt később, össze kellett gyűjtenünk a rávalót) a tesóm felügyelte, ott volt a templomban, babakocsiban, végigaludta az egészet. A lagzi alatt szintén a babakocsijában ott volt mellettem, ha táncoltunk, akkor valaki a családból mindig ott volt vele (anyukám, tesóm, anyósom, stb.) Evett-aludt végig (anyatejes, kimentem szoptatni a szomszédos helyiségbe, a ruhám direkt olyan volt, hogy könnyű legyen benne szoptatni), észre se vette, hogy történik valami körülötte. :-)

2013. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Az csak az egyik dolog, hogy a baba 7 hetes, de kitudja császározni kell-e vagy sem vagy kitudja mi lesz még addig a terhességgel.Mi van ha nem akar időben kibújni és 1 hetet ráhúz? Mi van ha császároznak és még lépni sem fogsz tudni? Mi van ha 3 óránként igényli a szoptatást és te éppen akkor mondod ki az igent? mi van ha akkor kap oltást és lázas lesz előző este? Én biztosan nem szerveznék ilyen időpontra esküvőt. Az baba születése és az esküvő is túl nagy mérföldkő az ember életében, hogy ennyire össze sűrítse. Én magamból kiindulva 7 héttel szülés után örültem, hogy élek nem, hogy még lagzimat is végig csináljam.
2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez majd akkor legyen probléma, ha lesz. És ha most nem jön össze, jövő hónapban kiírod, hogy a terhességed legvégén elmenj-e, mert pont úgy jön ki?


Ez sok mindentől függ. Ki vigyázna rá, milyen baba, milyen vagy te, mert van aki a szobát se hagyná el a gyereke nélkül, más meg simán még bébiszitterre is rábízza olyan korán stb.

2013. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!