Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom gyereke utálkozik, de...

Angel White kérdése:

A párom gyereke utálkozik, de az összes elődömet utálta, viszont most Én vagyok az aktuális így Én vagyok célpont. Kérdem Én: van joga kimutatni az utálatát? Van joga bele szólni az apja kapcsolatába?

Figyelt kérdés

A probléma, hogy a párom nem rendezi a gyerekkel, hogy csúnya viselkedés és hagyja abba.Ami még felháborítóbb hogy a "kedves" anyós is utat enged ennek a kimutatására! Sőt a fiát sakkban tartja, így nincs más, ha pénzt követel a gyerek (17éves) akkor adnia kell! Kérdem Én: milyen nevelés ez, hova vezet? A semmiért meg az utálkozásért jutalmazzuk? Ja, hozzá teszem 58.000 Ft-os gyerektartást vonnak a párom fizujából. Ami nem kevés a mai világban, ugye?

Az a baj, hogy a párom nem képes rászólni, sőt a múltkor ott hagyott és külön haza vitte se szó-se beszéd, mert nem hajlandó velem egy levegőt szívni...ezzel szabad utat adva, hogy nyugodtan utálkozzon, nem?! Kérdem Én: van joga kimutatni az utálatát? Van joga bele szólni az apja kapcsolatába? A gyerek anyja telefonon közölte velem, hogy a gyerek utál mint a szar....ez normális viselkedés? Anyja uszítja?

Hallottam olyan családról, ahol a fiút megcsalta a barátnője, ráadásul a fiú legjobb barátjával...ennek ellenére, ha családi összejövetel van nem éreztetik a lánnyal, hogy mi a véleményük róla....szerintem ez a normális! Két ember döntése....és senkinek nincs joga beleszólni...ugye???

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. júl. 28. 15:03
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem a gyereknek van joga beleszólni az apja életébe, elvvégre az apja, és szeretni senkit nem kell.

Várj pár hónapot legyél jófej a gyerekkel, előbb-utóbb megkedvel. A tinik egy idő után feladják

2014. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!