Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőtt gyerekek beleszólhat...

A felnőtt gyerekek beleszólhatnak a szüleik kapcsolatába szerintetek?

Figyelt kérdés

Adott szituáció: 50-es házaspár,három felnőtt gyerekkel.Gyerekek felnőttek,kirepültek.Apukának tetszelegni akar egy nő,anyuka innentől féltékeny,tombol,apuka hiába háritotta el a nő közeledését,ártatlan,onnantól ott a zöld szemű szörny.Anyuka sok sok hónapja idegeli ki ezzel a férjét,panaszkodik mindenkinek,főképp a gyerekeiknek,nincs más téma hónapok óta,csak az anyuka panaszkodása,hogy de biztos félrelép apuka (közben szerencsétlen már levegőzni se mer kimenni,mert biztos nőket nézegetne az utcán,csoda hogy tűri)

Gyerekek kezdenek elmaradozni a látogatással,mert csak ez a téma,el van rontva karácsony,minden.

Ilyenkor szerintetek már az anyuka arcába mondható,hogy k.rvára fejezze be a hülyeségét,különben 2 havonta se fogják látogatni,de az apuka is le fog lépni és meg is fogja érdemelni?


2013. jan. 30. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

"Ilyenkor szerintetek már az anyuka arcába mondható,hogy k.rvára fejezze be a hülyeségét,különben 2 havonta se fogják látogatni,de az apuka is le fog lépni és meg is fogja érdemelni?"


Talán nem ebben a stílusban, de igen. Kellene, hogy olyan legyen a viszony a gyerekek és a szülők között, hogy lehessen erről beszélni. Támadni viszont nem lenne jó...

2013. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szépen finoman már el lett mondva rengetegszer hogy ez igy nem jó,üljenek le megbeszélni,de anyuka 1 mondat utána leharapja apuka fejét és a szomszéd is hallja a veszekedést...
2013. jan. 30. 15:28
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen!

Én ebben a stílusban nyomnák a képébe, hogy érezze a törődést.

2013. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Illetve ha szépen mondja neki az ember,akkor 1 perc után sirva fakad,hogy nem hisz neki senki,mindenki apukát védi (jogosan,aki ismeri,tűzbe tenné érte a kezét,más már lelépett volna ilyen nő mellől)
2013. jan. 30. 15:31
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
kedves apuka, ez a te harcod, szurkolok :)
2013. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem az apuka vagyok,hanem az egyik gyerek párja.


(ha az én anyám lenne,már leöntöttem volna vödör hideg vizzel,hogy térjen észhez mielőtt tönkrevágja a családot)

2013. jan. 30. 15:32
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

"Mindenki magából indul ki, anyu. Ha neked csapná valaki a szelet, Te tényleg nem tudnál megálljt parancsolni magadnak? Mert ezt feltételezed apánkról. Törvényszerű, hogy ilyenkor meg is csalja a párját?"

Nem érdekelne, ha sír- sírjon csak. Inkább most sírjon és lássa be, hogy h*lye volt, mint pár hónap múlva, mikor a párja elhagyja mert már nem bírja elviselni a gyanúsítgatásokat és a fagyok légkört.

2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Semmi kozuk hozza
2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy neked kéne megmondani anyukának, hogy nagyon rossz felé megy ez a fajta viselkedés, négyszemközt, kicsit kivülállóként.
2013. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok hajlandó beleszólni.Volt már rá példa hogy családi ügyben engem kérdezett,megmondtam a véleményem,utána én voltam a gonosz.Ebből nem kérek.

Én kibírom a havonta 1 látogatást,lehet ritkább is lesz,páromat próbálom óvni tőlük,felvidítani ha elveszik a kedvét,de bele nem szólok.

2013. jan. 30. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!