Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan álljak a sarkamra? Nem...

Hogyan álljak a sarkamra? Nem bírom már ezt a helyzetet! :/

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves lány vagyok,de apám és a mostohaanyám úgy kezelnek,mint egy 10 évest. Volt egy kapcsolatom,ami kb.egy hónapja ért véget. Szakítani akartam vele már régóta,de gyáva voltam és a "könnyebb" utat választottam. Jött egy 3.személy,akivel őrülten szeretjük egymást,és lebuktam az akkori párom előtt. Nem volt szép dolog tudom,de ezen már nem tudok változtatni sajnos. Amikor ezt az egészet apuék megtudták nagyon kiakadtak,elhordtak mindenféle szemétnek,ringyónak. Elvették a telefonomat meg a laptopomat,ami 3 hétig náluk volt. Már visszaadták,de az "új" pasiról hallani sem akarnak,mégpedig azért nem,mert van már neki két gyereke,és szerintük nem tudnánk majd megélni,hiszen vonják tőle a gyerektartást. De én nem a pénze végett szeretem,hanem saját magáért és elfogadom a gyerekeit. Nagyon rossz most,mert egy munkahelyen dolgozunk és néha titokban találkozunk,mert apuék nem engednék,hogy találkozzak vele. Viszont melóban mindenki tudja,hogy mi a helyzet kettőnkkel és mivel kisvárosban élünk bármikor megtudhatják az egészet. Beszélnem kellene velük,de nagyon félek tőlük..tudom,nevetséges,de mióta mostohaanyám itt van velünk,mindentől tiltva voltam és apu mindig azt teszi amit ő mond. Mindig szorongok ha beszélnem kell velük :( mit tegyek? Hogyan beszéljek velük?
2014. júl. 29. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten dolgoztok. 24 éves vagy, a párod se fiatalabb gondolom.


Akkor mi a fenének élsz otthon? Miért nem költöztök össze?

Akkor nem szólnak bele az életetekbe a szüleid, ha nincs közük hozzá. Viszont amíg otthon laksz, óhatatlanul is végignézik mit csinálsz.


A többire no comment.

2014. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal költözz el!!! 24 évesen nem vehetik el a telefonodat, semmidet, ilyen nincs! Felnőtt vagy, élj felnőtt életet. Keress albérletet, vagy költözz össze a pároddal, és kész. Mi a csudára vársz tulajdonképpen? Én is akkor költöztem, amikor dolgozni kezdtem.
2014. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szólj az apukádnak hogy szeretnél vele 4szemközt beszélni vagy hívd el valahova és mondd el neki.
2014. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 zsani123 ***** válasza:
100%
osszekoltozesre meg nem gondoltal?.lehet nem lenne konnyu anyagilag..de legalabb nem fuggnel szuloktol.es ha eltudnatok tartani magatokat,es ezzel bizonyitanal nekik..es elobb utobb elfogadnak a dolgot.
2014. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

apu ezt mondja, apu azt mondja

beszélj vele! ha erre se vagy képes, akkor nem neked való egy kapcsolat.

2014. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De igen gondoltam az összeköltözésre. Megmondtam nekik,hogy keresek egy albit és elköltözöm. Erre az volt a válasz: "Ja,persze,elmész albérletbe,hogy azt csinálj amit akarj és,hogy elkurvulj!" Apuval nem lehet normálisan beszélni,mert ha elmondok neki valamit,akkor nekem helyesel,de mostohaanyám előtt már teljesen mást mond. Volt olyan,hogy elmondtam neki valamit bizalmasan és amikor mostohaanyám előtt előjött a szó róla,letagadta,hogy beszéltünk róla. Köszi a válaszokat mindenkinek!
2014. júl. 29. 12:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Apád egy ... papucs!

Te meg el vagy nyomva, a fejedre vannak nőve.

2014. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen,apu egy papucs...ez megy már 8 éve,mióta idejött mostohaanyám.Bulizni se engedtek el szinte soha,mindenkitől tiltottak és ezalatt a pár év alatt kialakult bennem ez a szorongás irántuk,mert minden apróságba belekötöttek.Sosem mertem kiállni magamért,mert vmivel mindig büntettek...fizikálisan nem bántottak soha,de a szavaik jobban fájnak bármilyen ütésnél.
2014. júl. 29. 12:14
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Még mindig nem tudjuk, miért nem költözöl egyszerűen el. Nagykorú vagy, dolgozol, pénzt keresel. Semmi okod velük lakni és gyereksorban élni.
2014. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát először is keresnem kell albit,mert ebben a porfészekben nem igazán van.Már kérdeztem ismerősöket,hogy nem tudnak e valahol,de egyelőre még semmi. Neten is keresgéltem,de ott se találtam semmit.
2014. júl. 29. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!