Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most elrontottuk anyáék...

Most elrontottuk anyáék házassági évfordulóját?

Figyelt kérdés

Anyuék hogy megünnepeljék 20. házassági évfordulójukat elakarnak utazni Gyulára, de mi tesómmal ellenezzük ezt.

Tesóm ma mint egy óvodás elcsukló hanggal hisztizett hogy nem megy mert csak egy hónap van egyetemig és addig itthon akar maradni. De igazából mind tudjuk hogy csak azért akar maradni mert ott a hotelbe nincs wifi.

Én meg nem akarok menni mert egyrészt utálok utazni, de ha csak erről lenne szó...viszont ha már házassági évfordulójuk van ünnepeljék ketten! Szép dolog hogy megakarják osztani velünk az örömüket de ehhez ne rángassanak már el minket egy kényszer útra...

Apa ott papolt hogy szülő tisztelet meg ezt együtt kell megünnepelni...blablabla. A végén már ott jártak hogyha meghalnak mi nem megyünk majd ki hozzájuk a temetőbe.

És elrontottunk mindent. ha most már itthon maradunk egész nap hallgathatjuk hogy el***sztuk a házzasági évfordulót.

Nem értem miért nem tudják ketten, romantikusan megünnepelni úgy hogy nem zavarják őket a pulyák?

Most jöhettek nyugodtan azzal hogy jaj, én örülnék ha mennénk nyaralni, és legyek hálás hogy egyáltalán szeretnek és vinni akarnak... Én mindezt értem és örülök neki de könyörgök, ne függjenek már ennyire tőlünk!



2014. júl. 29. 17:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, h. csak nem akarnak egyedül otthon hagyni benneteket. A hiszti és a dac nem segít. Ölelés, puszi és őszinte beszéd kell. Még ma este. Sok sikert!
2014. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
ahogy leirtad a kérdésed,a válaszodat is megtalálod benne. IGEN ELRONTOTTAD.
2014. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Ezek alapján saját maguknak rontották el. Értelmesebb lett volna, ha leülnek veletek, és család módjára megbeszélitek, hogy akartok-e menni, vagy sem (bár ebben a korotok is közre játszik, de az egyetem miatt tesódat 18-19-nek saccolom)

Veszekedés helyett inkább üljetek le, és beszéljétek át vádaskodás nélkül, hogy véleményetek szerint simán elmehettek volna ketten ünnepelni, aztán ha hazajöttek, lehetett volna otthon egy finom vacsi mellett koccintani az évfordulóra..

2014. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem függenek, csak zsarolnak!
2014. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

"Tesóm ma mint egy óvodás elcsukló hanggal hisztizett hogy nem megy mert csak egy hónap van egyetemig és addig itthon akar maradni. "

Ezek után nem csodálom, hogy nem akarnak titeket otthon hagyni egyedül :D

Nem is értem. Gondolom, nem egy hónapra mennétek Gyulára.

Gyula nagyon szép kis hely, van egy jó fürdője is, a közelben is vannak látnivalók. Jó kis családi nyaralás lehetne. De ti tesóddal is elmehettek várost nézni, fürdeni, addig a szüleitek meg romantikáznak.

Nagyon negatívak vagytok.

2014. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy pont azt szerették volna házassági évforduló ajándéknak, hogy együtt legyetek.

Egy wifimentes hétbe még senki nem halt bele...

Szerintem nem lett volna olyan nehéz teljesíteni a kérésüket.

2014. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, hogy pont ezt szerették volna ajándéknak: pár napot egy kellemes helyen eltölteni a családdal. Ti meg hisztiztek, mert pár napig nem lesz wifi, meg utazni kell.

De azt sem csodálom, ha egyszerűen nem mernek titeket otthon hagyni egyedül. Tényleg ovis szinten vagytok a tesóddal együtt.

Egyébként most még nem hiszitek, de valószínűleg egyszer tényleg vissza fogjátok sírni azt az időt, amit együtt tölthettek a szüleitekkel.

2014. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

A szülők részéről természetesen elfogadható a hiszti, ugye, kedves lepontozók?

A leírás alapján beszélgetés nélkül el lett döntve valami, aztán mind a két fél részéről rosszul lett lereagálva. Érdekes módon az én szüleimmel lehet kompromisszumot kötni, hogy ünnepeljék meg kettesben a saját évfordulójukat, aztán majd velünk, a "gyerekekkel" (akik már felnőttek) is el lehet menni valamerre, akár csak kirándulni. De látom, ha valaki nem osztja a ti véleményeteket, és kicsit a másik oldalról próbál közelíteni, az csak hülyeséget mondhat.

2014. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Jesus a pályaudvaron lévő órabolt előtti padon 100%, hogy lehet fogni a netet, ha ez a gond ülhet ott tesód egész nap :D


Amúgy megtehetnétek a kedvükért, ha már ünnepelnének, hogy összeszorított foggal elviselitek pár napig ezt a "szär" helyet. Eszem megáll.


Az első mondatom (annak ellenére hogy igaz) viccnek volt szánva, a hotelekbe 200% hogy van net, és lehet olyan apartmant is keresni.

2014. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Emberek, ez 20. évforduló! Romantika, összebújás, séták, gyertyafény... Biztosan kell ide 2 majdnem felnőtt gyerek? Nekünk jövőre lesz, de a kölyköket tuti nem visszük! Pedig imádjuk őket...
2014. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!