Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg elrontottuk? Mit tennétek a helyemben? Lent folytatás.

Figyelt kérdés

Érdekes kapcsolat volt ez. Lassan 3 éve ismerem a srácot. Akkor ismertem meg,mikor még volt barátom,de már akkor is elég egyértelműen a tudtomra adta,hogy tetszek neki.

Mikor szétmentünk az akkori párommal,utána is mindig érdeklődött kedves volt. Többször hívott találkozni is.

Egy idő után belementem a találkozásba,majd össze is jöttünk.

A kapcsolat nem tartott sokáig,mert teljesen másképp viselkedett mint az elején,visszautasító,mondhatni bunkó volt. Volt,hogy 2 napig nem keresett.

Szakítottam vele.

Rá 1 évre írt nekem,hogy még mindig gyűlölöm-e. Szakításkor nem szépen váltunk el. Megírtam,hogy én nem gyűlölöm,akkor sem gyűlöltem.

Ezután folyamatosan keresett,ismét találkozni akart. Nem szállt le rólam.

Kicsit ki akartam vele szúrni,azt mondtam,hogy elmegyek a megbeszélt találkozóra,de nem mentem.

Ekkor egy kicsit mérges lett,de azt mondta,hogy megérdemli a múlt miatt.

Ezek után is még hónapokig próbálkozott,de tényleg rendszeresen hívogatott,csak egy idő után nem vettem fel.

Felajánlotta,hogy kölcsön ad könyveket,mert van egy közös tárgyunk. Tényleg bármit megtett volna.

Nyáron beszélgettem a közös ismerősünkkel,aki elmondta nekem,hogy ez a srác nem tudott rajtam tovább lépni.

Itt kicsit elgondolkodtam,majd adtam egy esélyt a dolognak,találkoztam a sráccal.

Egy idő után megint összejöttünk. Nagyon szép volt minden,teljesen új arcát ismertem meg,tényleg olyan volt,mint aki szerelmes belém. Elmondta,hogy 1 éve miért viselkedett úgy, minden összejött neki,egy közeli hozzátartozója is meghalt.

Szeptemberben,az egyetem első hetében megtudtam,hogy elmegy nagyon messze tanulni. Ezt csak úgy bejelentette,mintha sétálni hívna. Annyit fűzött még hozzá,hogy akkor ennyi köztünk.

Nagyon mérges lettem,szinte sokkot kaptam,erre nem számítottam. A sokktól csak annyit tudtam kinyögni,hogy menjen csak,én úgysem szerettem és csak 1 dolog működött köztünk,az a szex. ( ez persze nem volt igaz,én szerelmes voltam,csak egyszerűen rosszul reagáltam)

Elváltunk egymástól,utazása előtt átjött még egy búcsúszexre. Én azt hittem,hogy akkor ezzel lezártuk.

Azt mondta,hogy csak nyáron jön haza legközelebb.

Októberben azonban újra írt. Hogy beszélgethetnénk-e,mert hazajön pár napra.

Nemet mondtam neki,mert már ismerkedtem mással. És még mindig haragudtam rá,hogy csak úgy kész tények elé állított.

Elmondtam neki,hogy én komolyan gondoltam vele,de mindent tönkretett és különben sem működne köztünk a kapcsolat,nem értjük meg igazán egymást.

Ezután elköszönt. Azt mondta,hogy majd beszélünk.

Azóta nem hallottam róla.

Mostanában rengeteget gondolok rá,bűntudatom van,nagyon hiányzik. Hetek óta azon gondolkodok,hogy írjak-e neki.


Vajon lenne még esélyem? Rendbe lehet ezt még hozni?


2014. jan. 13. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ennyi keverés és intolerancia miatt már csoda, egyáltalán szexen kívül bármi is lesz.
2014. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Megérdemled a sorsodat. Te is csak a b aszásra alapozol. Méltó büntetés.
2014. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom h nem esik le neked h szórakozik veled....
2014. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!