Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szüleim 30. házassági évfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim 30. házassági évfordulóját ünnepeljük hamarosan nagyobb vendégsereg társaságában. Arra gondoltunk össze kellene viccesen adni őket mégegyszen. Ki segítene nekem ebben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha viccesen akarod őket megint összeadni, akkor kérd meg a barátaidat, bizti benne lesznek a szervezésben.

Ha meg komolyan, akkor a helyi anyakönyvi hivatalt keresd fel, nem ritka az ilyen és szívszorítóan szép. (nálunk egy aranylakodalmas pár esküdött újra és olyan jó volt őket nézni).

Ráadásul örök emlék lenne nekik!

2009. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha viccesen akarod összeadni őket, fogadj fel egy vőfélyt, hogy adja őket össze, de hogy vicces is meg emlékezetes is maradjon, meztelenül házasodjanak ismét össze!
2009. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szövegre gondoltam, amit mondanának.. Hogy megírjuk..

Vagy esetleg van e már valakinek egy ilyen kész..

2009. júl. 23. 14:12
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a közös múltjukból lenne érdemes ötletet meríteni, ha történt velük valami emlékezetes (márpedig abból biztosan akad számtalan 30 év alatt), és úgy összeállítani a kérdéseket: pl. fogadod-e, hogy kitartasz mellette, amikor összetöri a Ladátokat stb.
2009. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, és még az előző válaszomhoz annyit, hogy egy hivatalos ceremóniát is csinálnék, az mégis olyan szép és megható. 30 év nagyon szép idő, és érdemes rá, hogy ezt a módját is megadjátok.
2009. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!