Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég rossz véleményen vagyok...

Elég rossz véleményen vagyok a szüleim kapcsán, egyszerűen nem tudok jóban lenni velük. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Apa egy rasszista, elég felszínes személy, aki mindemt kritizál és ez irritál. Anya pedig apa után megy mindenben, mintha nem lenne saját véleménye. Viszont egyfolytában veszekszenek egymással, és velem is. Úgy érzem soha nem leszek velük jóban. Zavar, hogy maximalistak és elvárják hogy kitűnő legyek matekból, és a négyesért leszidnak (mellesleg idén 4,7 lett a bizom, a matek, meg a tesi, meg a kémia lett csak négyes) Mit tegyek? Hagyjam, hogy cseszegetnek?

2014. júl. 31. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Sajnos ez a korosztályos problémája. Nem fogadjátok el a szüleiteket, azt gondoljátok, hogy menő utálni őket.

amúgy apádnak biztos vannak rossz fapasztalai,azért rasszista. Majd megérted, ha nagy leszel.

A jegyeiddel kapcsolatban azt mondhatom, hogy a szüleid biztos jól ismernek, tudják, hogy okos vagy, de lusta, ezért szekálnak, mert tudják, hogy többre vagy képes.

2014. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Korosztályod
2014. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt, hogy menő utalni őket. Csal egyszerűen nem tudom megkedvelni őket. Talán még sosem nevettem mondjuk velük együtt... (nincs humoruk véleményem szerint)
2014. júl. 31. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Kérd meg, hogy megnézhesd az ő bizonyítványukat.
2014. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kitűnőek voltak matekból. Anyám régebben matek tanár volt, apám is elég jo matekos meg imformatikus, és hát. ..Ezért olyan magas a mérce.
2014. júl. 31. 22:34
 6/8 piroska és a farkas ***** válasza:
88%
Szegény, ez nekem szomorú. Nagyon fontos lenne, hogy együtt nevessen egy család. azt meg, h azért legyél kitűnő matekból mert ők is azok voltak, istene ekora baromságot. Ennyi erővel akkor minden zongoratanár gyerekének el kéne tudni játszania egy Liszt zongoraversenyt hibátlanul... Nincs vmi egyébként, amiben nagyon ügyes vagy, és ők voltak bénák annakidején? Egyébként - bár é szeretem anyukámat - de nálunk sokszor volt pl olyan, h " én ennyi idősen ezt nem /máshogy /stb csináltam....mikor már 20 adjára hallottam, bemutatkoztam neki, hogy értse, hogy attól még, h ő azt csinálta vagy nem csinálta, én csinálhatom másképp, mert egy MÁSIK ember vagyok...
2014. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha annyira nincs kapcsolatod a szüleiddel hogy még nevetgélni, kikapcsolódni sem tudsz velük, akkor az már régen rossz. Ha ez mindig is így volt, akkor nincs mit tenni, kibírod még azt a pár évet csendben és lelécelsz. Ha régen jobb volt, ideje magadba nézned mert a szüleid nemigen változtak azóta.
2014. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
15 evesen nem csoda, hogy igy latod oket. Kesobb,amikor felnott leszel, elfelejted ezt az idoszakot, amikor a tinik hatalmas igazsagerzete es vilagfajdalma maskent mutatta a vilagot.
2014. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!