Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám 180 fokos fordulatot...

Anyukám 180 fokos fordulatot vett pár nap alatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Vagdostam magam, vagyis inkább csak karcolgattam...mindegy. Anyukám észrevette és most teljesen bekattant és nem akar elengedni sehova...pedig eddig mindenhova elengedett a barátaimmal, és nem is csináltam semmi hülyeséget. Most pedig még azt is rám fogta hogy biztos drogozok. Mit tudnék tenni vele? Mert a kapcsolatunk eddig se volt túl jó, inkább csak megtűrtük egymást...
2014. aug. 2. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Te kattantál be,hogy vagdosod magad. Anyukád meg segíteni szeretne csak elég bénán.
2014. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Az emberek nem ok nélkül vagdalják magukat. Eddig szeretet helyett közöny, most szeretet helyett tiltás, ez nem megoldás. A megoldás a pszichológus lenne, ami sajnos anyukának eszébe se jut, és valószínűleg a pszichológusnak lenne a számára is mondanivalója!
2014. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit ideje volna elgondolkozz, ha mar elcseszted a kapcsolatotokat, hogyan hozhatnad rendbe. Probalj meg leulni vele, beszelgetni, s viselkedni. Ha latni fogja rajtad, hogy igenis tudsz normalis eletet elni, amikor nem vagdosod sak ugy magad, akkor talan maskepp fog viszonulni hozzad. De amig azt latja, hogy a gyereke lazad, nagymenoskodik, addig semmi eselyed szora birni. Kicsit probalj meg felnott fejjel gondolkozni, s atlatni anyukad helyzetet. Oke hogy anyukad reszerol se valami tuti megoldas, de ha csak itt sirankozol az meg nem megoldas...cselekedj, probalj dulore jutni.
2014. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!