Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neki itélhetnék a lányunkat?

Neki itélhetnék a lányunkat?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.

Nekem egy 4 éves nem hivatalos élettársi kapcsolatom van,egy 4 éves közös kislánnyal. A mi kapcsolatunk sosem volt szerelem az ő részéről tudom hogy csak a gyerek miatt vagyunk együtt születése után költöztünk hozzá. Ő mindig fenyeget azzal mivel jobban keres és felújitott lakása van neki itélnék a gyermeket azonnal bármikor. a kicsivel csak én vagyok egyedül 4 éve én viszem orvoshoz,oviba. Ő ritkán csinál velünk közös programot. Ráadásul agressziv és van hogy úgy szól a lányunkhoz is hogy sir. Bécsben dolgozik 3 éve és mindig hangoztatja senkiért nem adná fel ezt az életet.Tudom még sok évet akar kint dolgozni. Az anyukája nevelné az én gyermekemet akkor? Nekem van lakáshitelem sajnos és természetesen nem is keresek annyit mint ő de nem iszom nem járok sehova csak a lányunknak élek és 13 éve biztos munkahelyem van van több helyre is lehetőségem menni.Én úgy tudom ezek már pont olyan esetek hogy semmiképp nem itélnék neki a gyermeket. Igy van? Várom válaszokat.



2014. aug. 4. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem hinném , hogy neki ítélnék.De szerintem ez csak fenyegetés.Ha ennyire nem foglalkozik vele most sem...
2014. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem valószínű, hogy neki ítélnék, de szerintem is csak meg akar félemlíteni. Most sem foglalkozik vele, nehogy azt hidd, hogy kellene neki, csak tudja, hogy te ettől megijedsz.
2014. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi nem tudunk jósolni, majd megvizsgálja a bíróság (szakember bevonásával), hogy hol jobb a gyereknek.
2014. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Egy négy éves gyerek el tudja mondani, hogy melyik szülőjével érzi jól magát, és tudja azt is, hogy melyik szülő szereti. Szerintem esélye sincsen.
2014. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miert akarna elvenni ha nem is el itt? Van ra esely sajnos, hogy neki itelik. A kolleganom is igy jart a kislanyt az edesapanal helyeztek el mert a kolleganom elkoltozott es a gyerek az otthonukban kozel az ovihoz es baratokhoz\rokonokhoz az apanal lett elhelyezve.Azota is folyamatosan pereskednek. Van munkahelye (nem keresunk sokat), a szuleihez koltozott. A pasi angliaba dolgozik de vitt egy papirt hogy 1 het London 3het Budapest a munkavegzes helye de persze ez kamu. A lathatas havi 1 het mig o kint van es havi 1 hetvege. A ferfi szulei (biro a papa ) vigyazznak a gyerekre. Sajnos penzzel es ismeretseggel sok mindent el lehet erni.
2014. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Ma Magyarországon szinte minden esetben az Anyánál helyezik el a gyermeket. Egy ilyen kicsit pláne.
2014. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem akarja kivinni magával Bécsbe,akkor hogy ítélnék neki?Hisz pont a munkája miatt,alkalmatlan a gyerek nevelésére.
2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!