Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hany evesen engednetek a...

Hany evesen engednetek a lanyotoknak?

Figyelt kérdés
Egy érett, okos gondolkodasu 15 eves lanynak megengednetek, hogy nala aludjon a baratja, ugy hogy tudjatok nem tortenne semmi, mert megbiznatok bennuk, es tudnatok, hogy nem fekudnenek le egymassal, csak egyutt aludnanak?
2014. aug. 5. 11:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
70%

6: pl olyanra hogy eros verzes van, nem akar elallni, vagy olyanra hogy tortent vmi es esemenyutanit kell feliratni, stb.

vagy az utolso pillanatban meggondolja magat, es megse akarja, de a masik ezt nem akarja tudomasul venni.


ilyen "segitsegre" gondoltam.

2014. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
34%

Én nem engedném. Egy tinikapcsolatba szerintem nem fér bele az együtt alvás, az a felnőttek kapcsolatába való, 15 évesen pedig ne játsszon a gyerekem felnőtteset.

Gondolom ezt 19 évesként, gyerek nélkül, de biztosan így fogom később is.

2014. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném meg,mert még korai.

Nem szeretnék egész éjjel azon kattogni,hogy vajon mi történik a másik szobában.

Majd talán 1-2 év múlva,kellő mennyiségű felvilágosítás után.

2014. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ha akarják, úgyis megteszik. Nekem 14 évesen átjött a barátom, nem volt otthon senki, és mivel tudtam magamról, hogy nem vagyok elég érett a dologhoz, nem csináltunk semmit. Pár évvel később is aludtam együtt úgy az első barátommal, hogy nem történt semmi, mert éreztem, hogy még nem kéne. És a szüleim megbíztak bennem.
2014. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%

igen

feltéve ha a lányomról van szó és a barátjáról :-)

2014. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
Miért hiszik az emberek, hogy a f@asz csak este áll fel?
2014. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%

Simán lehet együtt ALUDNI éjjel - mivel mindenki azt hiszi, akkor szexelnek -, nappal meg mehet a dugás.


Engedném, én sem feküdtem le a barátommal csak egy hónap után. Nem mindenki teszi szét rögtön a lábát, ha együtt alszik a barátjával.

A legjobb dolog volt a mellkasára bújva aludni, reggel a simogatására, mosolyára ébredni, vagy nézni, ahogy szétvetett tagokkal alszik. Már együtt élünk, de változatlanul imádom ezeket az apróságokat, ezért megéri előbb ébredni.

2014. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
64%

ma 11:58

Ez azért jó nagy marhaság, ugye tudod? Akkor a te teóriád szerint, ha 18 évesen alszik először együtt a barátjával, akkor 20 éves korára kiégett lesz? Érdekes, én 32 évesen se vagyok az, pedig elég sok éve pasival alszom:D

Amúgy én nem vennék rá mérget, hogy nem történik semmi, de ha megbíznék benne, hogy tu védekezni lehet megengedném. Nekem csak 18 éves korom után engedék, és elég rossz volt, rettenetesen irigyeltem a barátnőmet, aki tiszta boldogságban volt pénteken a suliban, mert aznap mindig nála aludt a barátja.

2014. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt, én nem ringatnám magam abban a hitben, hogy nem szexelnek, bármennyire is esküdözik. Másrészt, ettől függetlenül engedném, mert ha nem ott, nálunk lesz szex, mikor együtt alszanak, akkor majd lesz nappal, ha az apja meg én dolgozunk, vagy a fiúnál üres a ház. Csak akkor tudni se fogok róla. Ha szexelni akar, fog is, kizárt, hogy meg tudod akadályozni. Egy osztálytársamat anno nem engedték fiúzni, nem engedték sehova csak a suliba, nehogy véletlenül találkozzon pasikkal, urambocsá szexeljen. Megoldotta, ellógott délelőtt a suliból a pasijához, erről ennyit. Ma már a legtöbb tini szexel ennyi idősen. Gondolhatjuk, hogy ez rossz, meg nem kéne, de ettől még ez nem fog megváltozni. Tiltani nem lehet, mert megoldják, úgyhogy inkább arra kéne fektetni a hangsúlyt, hogy IDŐBEN felvilágosítsuk őket, és megtanítsuk őket a fogamzásgátlásra. Emlékszem, nálunk 11.-ben jött be valami majom felvilágosítást tartani, 17-18 évesek közé... hát, vicces volt, sok újat akkor már nem mondott senkinek. Ezt kéne SOKKAL előbb megtenni, még jobb lenne, ha otthon a szülő tenné meg. Merthogy azt úgysem lehet megakadályozni, hogy szexeljenek, ha akarnak.
2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
72%

Iiistenem, hagyjuk már ezt az úgysem alvás lenne dolgot..


16 évesen engedték, hogy a barátomnál aludjak, és fél évig(!!) csak aludtunk, és nem feküdtünk le egymással.

2014. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!