Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hany evesen engednetek a...

Hany evesen engednetek a lanyotoknak?

Figyelt kérdés
Egy érett, okos gondolkodasu 15 eves lanynak megengednetek, hogy nala aludjon a baratja, ugy hogy tudjatok nem tortenne semmi, mert megbiznatok bennuk, es tudnatok, hogy nem fekudnenek le egymassal, csak egyutt aludnanak?
2014. aug. 5. 11:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
73%

"Miért hiszik az emberek, hogy a f@asz csak este áll fel?"


Senki nem hiszi ezt, csak nagyobb az esély arra, hogy este dugnak, amikor mindenki alszik, mint nappal, amikor bárki rájuk nyithat, hogy kérnek-e enni, inni, stb.

2014. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
53%
Igen utolsó, de ezt a szüleid nem tudhatták biztosan, és nem minden tini ilyen, manapság főleg nem. Nekem is engedték, mondjuk mi nem csak aludtunk, de ezt a szüleim nagyon jól tudták, csak nem látták értelmét a tiltásnak, mert tudták, hogy úgyis megoldjuk máshogy.
2014. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Bocs, a 20-asnak címeztem.
2014. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Azoktol kerdeznem, akik felfogtak, hogy CSAK alvaslenne hogy: hogyan, mivel tudnam ravenni a szuleimet, hogy nalam aludjon a baratom? Es en mar aludtam fiunal, nem tortent semmi!!!!! Most se tortenne, mert en nem akarnam, nem allok meg keszen ra.
2014. aug. 5. 15:04
 25/33 anonim ***** válasza:

Jaaa, hogy te vagy a 15 éves lány. Így már más. Hát figyelj, két esetben fogják engedni.

Az egyik, ha úgy állnak hozzá, mint amit én is írtam, hogy még ha szexelsz is, legalább nem titokban, megakadályozni úgy sem lehet, úgyhogy inkább hagyják, hogy normális körülmények között legyetek.

A másik, ha valami csoda folytán meggyőzöd őket, hogy tényleg nem akarsz szexelni. Mondjuk én ezt szülőként ziher, hogy nem hinném el egy 15 éves gyereknek, de lehet, hogy neked elhiszik a szüleid, akkor pedig meg fogják engedni.

Szerintem több lehetőséged nincs, ha semmiképp nem akarják, hogy szexelj, és nem hiszik el neked, hogy nem fogsz, mert még nem akarsz, kizárt, hogy megengedik.

2014. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
31%
Nem. 15 évesen még gyerek. Aludjanak együtt délután a kanapén.
2014. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
50%

Szia! :)

Nekem van egy barátom, akivel táborban együtt aludtunk, mert a fiúk átjöttek hozzánk dumálni, csak ő még 2 haverjával nem ment vissza a saját szobájába. Ezt otthon elmondtam anyunak és mondta, hogy őt ez nem zavarja, mert tudja, hogy úgysem tennék olyat, amit megbánok. Fél évvel később összejöttünk (merthogy tetszett a fiú) és mikor 15 évesen szóltam anyának, hogy had aludjon már nálunk, megengedte, mert ismerte és kedvelte is a fiút, meg már úgy is aludtunk együtt.

Ezzel csak azt próbáltam elmondani, hogy ha esetleg nem ismeri anyukád annyira a barátodat, akkor mesélj róla sokat, próbáld valahogy meggyőzni, hogy tényleg CSAK aludni akartok, ha meg más is lenne, azt úgy is elmondanád neki. :)

Nekem az segített legtöbbet hogy mióta tetszett, azóta nagyon sokszor beszéltem róla és egy idő után már magától kérdezett rá, hogy mi újság vele, így az sem érte váratlanul, mikor bejelentettem neki, hogy járunk. :)

Remélem, hogy azért egy kicsit tudtam segíteni és bocsi, hogy ilyen hosszú lett.

18/L

2014. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Utolso: nagyon aranyos vagy!:) en probalkoztam, hogy meseltem rola rengeteget, egyik nap kedvesen kerdezte tolem, hogy meselek-e hogy mit csinaltunk amikor talalkoztunk, jol ereztem e magam.. es amikor elmaeltem akkor orult annak hogy boldog vagyok es jol ereztem magam vele.
2014. aug. 5. 20:51
 29/33 anonim ***** válasza:
az utolsó kommentedből azt szűrtem le, hogy a szüleid abszolút pozitívan állnak a barátodhoz, és támogatják a boldoságodat :) nem tudom, az itteni anyukák csak rémmeséket néznek-e/hallanak-e (nem tagadom, MINDEN felsorolt eset megtörtént, csak az emberi természet olyan, hogy kiemeli a negatívumot, felnagyítja, sokszorozza, és mire az utolsó emberhez elér, annyi köze van a valósághoz, mint pinokkiónak az űrkutatáshoz). nincsen lányom (hű, ha mindjárt jön a lepontozás meg a beszólogatás), ezért feltételes módban írom, de HA lenne egy lányom, akiben megbízok, mert eddig arra neveltem, hogy nekem mondja el a dolgait (ahogy azt, bocsánat, de teszem a most nyolcéves öcsémmel, aki minden baját velem osztja meg), és aki elmeséli, hogy tölti az idejét a barátjával (akihez egyébként nem úgy állok, hogy úgyis bátnaj a kis tündérkémet, és kiutálom a házból, csak azért, mert a bemutatkozó mosolyából azt vettem le, hogy egy szörnyeteg - ez alól persze kivételt képez, ha a srácnak rossz híre van, mert akkor meghívnám magunkhoz, felmérném néhány beszélgetés alatt, hogy mik a szándékai, van-e alapja a hírének, és a konklúzióimat megosztanám a lányommal, kifejteném, ha arról lenne szó, miért nem szeretném, ha folytatná a kapcsolatot, nem eszetlenül tiltanám és üvöltöznék, mert ugye ha itt mindenki általánosságban beszél, beszélhetek én is abban... és láttam azt a piros praclit), és egy aranyos első szerelemnek tűnik, akkor megengedném, csinálnék valami vacsit, beszélgetnénk családilag, nem méregetném az asztal túloldaláról sasszemmel, és mivel megbíznék a lányomban, az elmondásai és helyzet alapján megbíznék a választottjában is, hagynám, hadd aludjanak együtt. akármilyen nehéz, lehetetlen elhinni, előfordulhat, sőt, egész valószínű, hogy tényleg csak összebújós alvás lenne. egy kapcsolat lépcsőkből áll, nagyon sokáig természetes volt, a sétálgatás kézenfogva, csók, ölelkezés, együttalvás, szex sorrend. erősen kétlem, hogy egy 15 éves lány, akár az én képzeletbeli 15 éves lányom annyira vad szexet akarna a takaró alatt úgy, hogy a szomszéd szobában csicsikál anyu, apu, ha szexet akar, inkább megvárná amíg tényleg senki nincs otthon, és mivel kellően felvilágosított lenne (igen, 15 éves "gyerekként" - annyira már nem pelusos, korlátozottan cselekvőképes, 3 év múlva bűntethető, jogilag - hogy nőjön fel ehhez a felelősséghez?), tudná, milyen sok srác, de valószínűleg nem a rosszabbik fajtából választana (illetve az a srác nem ülne le anyóspajtással kedélyesen kajálgatni, hanem menekülne a szituációból), és mivel sokat beszélgetnék vele, tudná, hogyan ne rendelje magát alá más vágyainak, természetesen megengedném. remélem azért sok ellenérző ebből a regényből kivette, hogy miért lenne "igen" a válaszom (aki ezek után kötözködik, egészségére, anyukám munkatársnőjének vasszigora oda vezetett, hogy mindkét, 14 év alatti lányát az iskola melletti bokorban ejtették teherbe). a kérdezőnek: ülj le anyukáddal, beszéld meg vele a dolgot, lehet előbb simán, ottalvás nélkül szeretné megismerni a barátodat, ah még nem ismeri, ezestben hívd át, vagy szervezzetek sétát hármasban a közeli parkba, szerintem megértően fogja fogadni, még ha lesznek ellenérzései is (hiszen szeret és félt téged), én szukolok!
2014. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Nincs az az isten hogy megengedjem a 5 éves KISLÁNYOMNAK hogy pasival aludjon.
2014. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!