Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tegyem jóvá, hogy mindent...

Hogy tegyem jóvá, hogy mindent tönkretettem a hazugságaimmal? Beszéljek anyával? Vagy örökre megutált?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel, akit nagyon akartam, tökéletes férfi és emiatt hazudtam magamról, szinte semmi nem volt igaz, amit mondtam neki (idősebbnek, egyetemistának adtam ki magam). A lényeg az, hogy hazugság hazugságot követett és a végén robbant a bomba. Tönkretettem apáék első közös nyaralását, a legjobb barátnőm 18. születésnapját és jelenleg úgy néz ki, hogy elveszítettem azt a 3 embert, akik a legfontosabbak voltak nekem (anya, a legjobb barátnőm és a barátom, akinek hazudtam). Apa sem ugyanolyan velem, mióta leléptem a nyaralásról, de ő legalább szóba áll velem.

Tudom, hogy rossz dolgokat tettem, de fogalmam sincs, hogy tegyem jóvá.


2014. aug. 7. 18:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Hát,ezt frankón elszúrtad.KÉRJ BOCSÁNATOT!
2014. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már megtettem.
2014. aug. 7. 18:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megbékélnek, ha tényleg látszik rajtad, hogy töröd magad miattuk. Egy kicsit azért jobban elmagyarázhatnád, hogy mi történt, mert így azért eléggé zavaros.
2014. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat keresnel többet nem tudsz tenni de egyszer biztos megbocsatanak
2014. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Idővel enyhül, bár kicsit részletezhetnél. Ha eddig nem csináltál ilyet, és az elkövetkezendőkbe nem fogsz mert tanultál az esetből, akkor nem lesz gáz. De tényleg érdekelnének a részletek :D
2014. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez úgy hangzik, mint valami tinivígjáték összefoglalója...


Amúgy meg: nyilvánvalóan meg fognak bocsátani. A család és az igazi barátok megbocsátanak. De idő kell persze.

2014. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Májusban találkoztam egy férfivel egy szórakozóhelyen. Beszélgettünk, de több nem történt. Még összefutottunk véletlenül kétszer, utána randiztunk.

És nem mondhattam, hogy én még gimnazista vagyok, mert azt hittem, hogy kb. kiröhögött volna és borzasztóan jól nézett ki, vicces, kedves, udvarias volt. Szóval azt mondtam neki, hogy egyetemista vagyok, a szüleim pedig vidéken élnek.

Hazajöttem apáék nyaralásáról miatta, a legjobb barátnőmmel már egy éve arról beszélünk, mennyire jó lesz a 18. születésnapja, hogy hatalmas buli lesz és majd együtt szervezzük. Hát, a szervezésben semmit nem segítettem neki és a buliján derültek ki a hazugságaim is, amiken jól összevesztünk és közölte, hogy nem akar velem többet beszélni.

Anya meg szimplán haragszik, mert az utóbbi hónapokban egy őszinte mondatom alig volt hozzá és elmondása szerint nagyobbat csalódott bennem, mint apában, amikor kiderült, hogy viszonya volt.


Azóta anya alig szól hozzám, a legjobb barátnőm mindenhonnan tiltott, a telefont nem veszi fel és a barátom és köztem pedig nem tudom, hogy mi van.

2014. aug. 7. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

A barátnőddel ne törődj.Lesz majd másik barátnőd :)


A szüleid viszont mindig is a szüleid maradnak, hidd el, nekik továbbra is fontos vagy. Mond el nekik őszintén, hogy miért hazudtál nekik és próbálj meg többet nem hazudni senkinek,de főleg nem önmagadnak!


És ne aggódj, lesz majd új pasi is a láthatáron.

2014. aug. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
MI AZ HOGY A BARÁTNŐJÉVEL NE TÖRŐDJÖN?:DDDDDD neked se volt még igazi barátnőd
2014. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát tudod, ha neked alapból a hazugság jut eszedbe egy kapcsolat indításánál, és szégyelled azokat, akikkel élsz, akkor nem sok jót tudok neked jósolni. Barátnak csapnivaló vagy, családtagnak hálátlan, és felszínes. Anyud mindig az anyud, de te képes vagy a családodat "letagadni" és ott hagyni a xarban egy farokért. Gratulálok. Nem becsülöd meg azokat, akik egész életedben a világot jelentették neked, csak hogy legyen pár randid egy pasival. Remélem, megérte.
2014. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!