Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egy nyelvvizsga...

Mit tegyek ha egy nyelvvizsga miatt tönkretettem a karácsonyt és az egész családnak miattam van rossz hangulata?

Figyelt kérdés

Lecsúsztam a nyelvvizsga írásbeli részéről 1 ponttal, a szüleim nagyon mérgesek én pedig nagyon kivagyok. A szóbeli részt már tavasszal megcsináltam, akkor nem lett túl jó az írásbelim, most viszont majdnem meglett...1 ponttal csúsztam le (Telc-en voltam)

Teljesen tönkretettem az itthoni hangulatot és nagyon rosszul érzem magam. Kérjek bocsánatot a szüleimtől?

Azt mondták, hogy adjam be a fellebbezést. 1 pontot van esélyem kapni?



2012. dec. 22. 16:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
84%
Kérjenek ők bocsánatot, ne te. Istenit már..Nem szégyellik magukat? Vigasztalniuk kéne, mert készültél és tanultál és csak ennyin múlott.
2012. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
87%
miyen kedves szüleid vannak...elküldeni nem akarnak otthonról esetleg? Amúgy nehogy te kérj még bocsánatot
2012. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem kérj bocsánatot,igazuk van,hogy csalódottak mert ha csak nem vagytok gazdagok akkor 40000 a két elbukott írásbelire rengeteg pénz.

Ezt az előző válaszoló is figyelembe vehetné,hogy a magyar társadalom túlnyomó része nem milliárdos.

Szóval kérdező,kérj bocsánatot. Tudom,hogy nem a legkönnyebb letenni egy nyelvvizsgát és értem,hogy csalódott vagy, de a szüleid is ugyanazt érzik ráadásul őket az anyagi része érinti a leginkább.

2012. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
90%

Ja, mert 40 000 forintért el kell b*szni a karácsonyi hangulatot és terrorizálni a gyerekünket.

Szánalmas és undorító.

2012. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
14%
legközelebb rendesen tanulj...
2012. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

rendesen tanultam...még ha 10-20 ponttal maradtam volna le...

fellebbezni megéri? akkor ők is látnák, hogy kis esély még van

2012. dec. 22. 16:40
 7/49 anonim ***** válasza:
23%

A kérdező nem írja,hogy terrorizálnák. Egyszerűen rossz lett a hangulat mert a család ismét pénztől esett el.

És igen ha lenne egy kamasz gyerekem aki elbukik a nyelvvizsgán én is csalódott lennék.

Nem is azért mert elrontotta,mindenkinek lehet egy rossz napja és véthet hibát,de az anyagi része igen is számít.

S mielőtt lepontoznátok megint vagy kikiáltanátok rémes szülőnek,elmondom,hogy magam is kamasz vagyok. És szerencsére van egy kis reális rálátásom az egészre.

2012. dec. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem lebbezz föl,ha tényleg csak pár pontal csúsztál le akkor van esélyed.
2012. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van rálátásom, mivel egyetemi hallgató vagyok. Nagyon is tisztában vagyok vele milyen érzés az, hogy készülsz egy vizsgára, mégis megszívod.


És engem sosem b*szogattak, hanem valami nem úgy sikerült megvigasztaltak!

Méghogy bocsánatot kérni....

2012. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
97%
szia! mindenképp adjàl be fellebezést! sajnos sok esetben a pénzre hajtnak.. én a második alkalommal adtam be 2 pont miatt.. és elfogadtàk! màr az elsô után kellett volna. leírod hogy kéred az ellenôrzést, mivel te úgy érzed hogy jobban sikerült, és hogy a szóbelid már régóta megvan! drukkolok!!
2012. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!