Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljek vele? Tönkretet...

Hogy beszéljek vele? Tönkretettem az esküvőt és azóta úgy érzem, hogy haragszik

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron lett volna apa és a barátnőjének az esküvője, csak nekem köszönhetően elmaradt és szakított a nővel.

Azóta olyan, mintha haragudna rám. Nem veszekszik, meg semmi, csak furcsa. Pl. minden évben megyünk együtt síelni az ünnepek után, de idén mondta, hogy ő nem tud jönni, menjek a barátnőimmel, kifizet mindent.

Meg ezelőtt sokat jártunk együtt külföldre, de most inkább azt mondja, hogy menjek mamával, vagy a csajokkal, neki hirtelen minden fontosabb.

Szóval mintha kerülné a velem való beszélgetéseket, vagy hogy foglalkozni kelljen velem.


De én csak jót akartam és őt se kellett túl sokáig győzködnöm az igazamról.


2014. febr. 13. 17:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
Tapasztalat: hiába szeret, hiába az apád, mégis mindig a nőt fogja választani, illetve ez esetben őmiatta fog bánkódni. Esetleg kicsit bővebben, hogyan tetted tönkre az esküvőt? Tippeket elfogadok :DDD.
2014. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Ezért nem szabad más kapcsolatába beleszólni.
2014. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
71%
gratulálj magadnak
2014. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De neki nem ez a nő volt a 'nagy Ő', apa mindig is szerette a nőket és már azóta volt egy halom "barátnője", akik nem tartottak tovább pár hétnél vagy néhány napnál.
2014. febr. 13. 17:25
 5/31 anonim ***** válasza:
84%

Ezt tán nem nem kellened eldöntened, hogy neki ki a nagy ő, vagy a mégis, akkor meg viseld a következményét.

De hogy viselkednél vele fordított helyzetben?

2014. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Arra nem gondoltál, hogy azóta azért nem volt komoly kapcsolata, mert az után a barátnője után bánkódik, akit elmartál mellőle? Ha majd édesapád is beleszól egy kapcsolatodba, és arra kér, hogy szakíts azzal, akit szeretsz, te is megteszed az ő kedvéért?
2014. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
És mivel sikerült ilyen szinten elcseszned az egészet? :D Nem kis munka lehetett....
2014. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

De ez a nő egy pénzéhez, utolsó k volt, aki hazudott a legtöbb dologról az életével kapcsolatban, megcsalta apát és a családunk pénzét akarta.

A nő előtt se volt semmi komoly (anyát leszámítva), csak fiatal lányok/nők, akik jöttek-mentek.


A lényeg az volt, hogy ne légből kapott dolgokat mondjak, hanem legyen mindenre bizonyítékom és ennyi. Az esküvő előtt is voltak apróbb elszólásaim, de úgy semmi olyan nem volt, ami miatt szakított volna vele apa.

Aztán az esküvő reggelén elmondtam apának azokat a dolgokat, amik miatt tudtam, hogy annyi lesz a kapcsolatuknak. Elmondhattam volna hamarabb is, de a végén már annyira gyűlöltem azt a nőt, hogy azt akartam, hogy megalázó legyen neki, amikor már ott állt, készen a fotózásra, a szép ruhájában és azt hitte, hogy minden problémája megoldódik egy életre.

Sok dolgom volt vele, de tudtam, hogyha feleségül veszi, akkor nekem annyi és ezt mások is mondták, még apa anyja is (jó, nem szó szerint, de ez volt a lényeg).

2014. febr. 13. 17:34
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

Hány éves vagy?

Apukádnál élsz vagy anyukádnál?

Próbáltad már megbeszélni vele a dolgot?

2014. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a nőt aláztad meg, hanem apukádat és részben a vendégeket is azzal, hogy az esküvő reggelén borítottad a bilit....
2014. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!