Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan szerezzek örömet...

Bomber831 kérdése:

Hogyan szerezzek örömet apukámnak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, lány, apával és tatámmal élek, szeretem nagyon apát, de néha nincs hozzá türelmem és kicsit bunkó vagyok vele, pedig ő próbál mindent megadni nekem, egyszerre próbál apa is és anya is lenni, de én úgy érzem hogy nem ezt érdemli tőlem, mivel tudnám felvidítani?

2014. aug. 8. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy normálisan viselkedsz vele, ők nélkül ne legyél türelmetlen, esetleg süsd meg a kedvenc sutijet néha.
2014. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*ok nélkül
2014. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad a kérdésedet. Ne legyél vele undok, fogadjál szót neki.
2014. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nemigazán megy..:(
2014. aug. 8. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, próbáld meg!
2014. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyél erőt magadon, és ne légy elkényeztetett kis fruska. Igazán megerdemli apukad. Te mit szólnál hozzá, ha ő is állandóan türelmetlen lenne veled, meg mindenen felkapna a vizet? Úgy látom lenne rá oka. Hidd el, neki sem lehet könnyű türelmesnek lenni veled. Bánhatna veled rosszul is. Szépen megkoszonod neki úgy látom, hogy anyad helyett is próbál helyt állni.
2014. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gyémántlány ***** válasza:

Természetes, hogy felkapod mindenen a vizet. A kamaszkor egyik legnehezebb stádiumában vagy éppen.

A közös programok biztosan tetszenének neki, menjetek kirándulni, utazni együtt. Ne akarj olyan nagy extrákat nyújtani, mert sok kicsi aprósággal előbb érsz célt.

Nem kell tehát nagy dolgokra gondolni, beszélgess vele mindennap, öleld meg sokszor, mondd el neki, hogy akkor is szereted, amikor elviselhetetlen, dühöngő kamasz vagy.

Ha kérdezel a munkájáról, a hangulatáról, az már sokat fog neki jelenteni. Elvégre milyen jó már beszélgetni a lányoddal, nem? Mármint én még nem tudom, de hát, biztos jó.

Szóval sok sikert :)

2014. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!