Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak apukámnak hogy...

Mit mondjak apukámnak hogy fejezze ezt be mert zavar?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és úgy beszél velem mint egy dedóssal... pl. Ma tanulok benyit a szobámba jaj de ügyesen tanul a tita meg kérsz enni tita.. meg tyikityuki meg ilyen marhaságokat beszél.. már nem is tud normálisan szólni hozzám... már egyszer szoltam neki de folytatja tovább
2013. nov. 14. 16:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj te is így vele.
2013. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
"Apa!Nem vagyok már öt éves,légszíves beszélj velem normálisan!"
2013. nov. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj:D Nekem anyámnak szokott így elborulni néha a tudata. Vagyis ez inkább régebben volt, azóta pár kirohanás után felfogta végre. Ott szakadt el a cérna, amikor hazajött és elkezdte veregetni a cuki kis buksimat, hogy "gyerekecske, kiskecske". Ezt még leírni is gáz, nemhogy átélni:D Pofám leszakad:D
2013. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Én pont így csinálok a 16 éves fiammal. Ilyenkor ököllel üt vissza s észhez térek.

42F

2013. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
becsüld meg apukádat, más 14 évest ütnek vernek otthon és minden szarnak lehordják, az jobb lenne?
2013. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
nálunk meg engem vernek
2013. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 zabmester ***** válasza:
Egyszerűen csak beszéld meg vele. Mondd el, hogy tudod, hogy kedves akar lenni, de te már úgy érzed, kinőttél ebből a fajta stílusból, és örülnél neki, ha nem mondana neked ilyeneket.
2013. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
aopukám az a fajta akivel semmit nem lehet megbeszélni mert ő elmindja az érveit és én ah belekezdek az enyémbe szépen nem ordítva elkezdem mondani akkor ő emg ordibál hogy fogjam be a pofám vagy az a tárgy ami a legközelebb van hozzá szétveri.. szóval van az a véglet hogy titamita meg iylen marhaságok meg ha ett a kalát megeszed nagyjány vagy.. meg az orditozós..
2013. nov. 14. 18:09
 9/19 anonim ***** válasza:
ezt én is kipróbálom
2013. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én apám is ilyen agresszív. Engem az idegesített, amikor megpaskolta a fenekemet (nyugi, nem molesztált, csak egyszerűen ilyen paraszt, mielőtt itt valaki felkavarodna) és levertem neki egyet. Ez van. Ezek így tanulnak. Csak erős idegzetűeknek ajánlott.
2013. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!