Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben jó ajándékötlet lenne egy fotómontázs?

Figyelt kérdés

Édesanyám egy nevetséges, buta, és gyerekes indok miatt megszakította velem a kapcsolatot. Azóta megszületett az első kisbabám. A születésekor értesítettük a szüleimet, de hiába vártuk őket, nem jöttek el megnézni.

Édesapámmal is csak párszor beszéltem, a nagy távolság miatt titokban nem tudott hozzánk eljönni.

3 hét múlva lesz a szülinapja, és szeretnék neki küldeni valamit. Arra gondoltam, hogy csinálok egy fotómontázst az unokájáról, bekereteztetem, és azt küldeném el neki. Ő biztos örülne neki, és picit azért reménykedem, hogy a képek láttán talán édesanyám is megenyhül.


Szerintetek ez az ajándék jó ötlet? Azért picit félek, hogy édesanyám miatt a kukában fog landolni :(


2014. aug. 8. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha eddig se jött el megnézni, akkor baromira nem érdekli (tudom durva, de ez van)
2014. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon jó ötlet! De még jobb lenne meglepni őket egy látogatással. Meg kell beszélned anyukáddal ezt a dolgot. Biztos, hogy ő is szeretné látni a kicsit.
2014. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Meglepetés látogatás volt, apu nem volt pont otthon, anyu nem engedett be.

Igaz, az régen volt, akkor még babás voltam.

2014. aug. 8. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt írom, de aki a saját lányát terhesen nem engedi be az ajtón, az nem fog megenyhülni egy-két cuki kép láttán sem. Apukád meg... hát vagy nagyon papucs, vagy neki is baja lehet veled/veletek, hát csak el tudott volna menni látogatóba, felnőtt ember...
2014. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Küldj montázst neki e-mailben, akkor anyukád nem tudja széttépni.
2014. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Én terhes voltam, és ugyanebben a cipőben jártam, mint te. Korházban feküdtem, és mondtam a barátnőmnek, hogy olyan borsófőzeléket szeretnék enni, amilyet az anyám főz. A barátnőm fogta magát, és felment anyámhoz, és elmondta a kérésemet. Azt is mondta, hogy ha ő nem akarja elkészíteni, mondja el, hogy hogyan kell, majd ő megcsinálja nekem. Mondanom sem kell, anyám megenyhült, elkészítette nekem a zöldborsó főzeléket, és be is hozta nekem a korházba. Nem tudod, hogy mi a gyengéje, amivel megenyhíthetnéd őt?
2014. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!