Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre pénz ajándékba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre pénz ajándékba, de hogyan?

Figyelt kérdés

Esküvőre pénzt fogok adni, és nem akartam csak egyszerűen odaadni, találtam egy jó ötletet, és ezt fogom megcsinálni de megakadtam: 3. Pénzdobozka

Kis dobozka, olyan mint a teafilteres tartók, fából, decoupage technikával díszítve. Minden rekeszben van valami vicces, egy kis cetlivel: pl. óvszer - mellé a cetlin: ha még nem akartok gyereket. Cumi, vagy tűvel átbökött óvszer -- ha már akartok. Iránytű: hogy mindig megtaláljátok a helyes irányt. Stb. Az utolsó rekeszben van a pénz: javasolt szöveg: tudom, a pénz nem boldogít, de hátha tudjátok használni valamire!

Egy hat rekeszes dobozt vettem, de nem találok megfelelő ötletet, amit a maradék két rekeszbe tenni lehetne. Valahogy semelyik ötletemmel nem vagyok megelégedve. Van ötletetek?



2012. aug. 4. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Sex dobókockák? "Az unalmas pillanatokra" Az egyik kockán póz van a másikon pedig helyszín (lakásból).
2012. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Valami miniatűr kínzóeszköz (sodrófa, lapát, kard, pisztoly, stb), "Férjszelidítő/sárkányszelídítő".


Valamilyen nagyon drága autó matchbox változatban: "Gondoltam mástól úgysem kaptok autót nászajándékba"


Kézzel varrott picike kispárna: "Ha kipihennéd magad a férjed/feleséged/gyereked/kiskutyád után"


Zabla: "Annak, aki irányít"


Illetve lehet kapni "féfitávirányítót", olyan, mint egy normál, csak vicces feliratok vannak a gombokon. Azt hiszem női változatban is létezik. Kérdés, hogy belefér-e a dobozba.

2012. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
esetleg lehetne egy olcsó ezüst szív medál ami ketté van törve azzal a szöveggel, hogy mindig megtaláljátok a másikat vagy ilyesmi... az utolsó rekeszbe meg talán egy nagyon pici fiola pálinka hogy a egy kis vidámság mindig jól jöhet vagy egy kis fotó a barátokkal hogy sose feledjétek őket, vagy ilyesmi :)
2012. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

A férjem kapott - bár legénybúcsúra - nagyon találó, vicces ajándékot. Első ránézésre egy nagy virágcsokor. Ő is nézett bután, hogy köszöni, bár férfinak ritka ajándék...

Aztán kiderült, hogy egy lovaglópálca köré voltak kötve a virágok - rajta egy cetli: ha az asszony rakoncátlankodik :))

2012. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

- egy családfa rajz, akár ők rajta, mint alapítók

- vagy valami ötlet, hogy az egymás iránti türelem is az eszükbe jusson viccesen, füldugó, ha nem túl durva számukra,

vagy valamilyen odaillő kínai bölcsesség

2012. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ez ritka ordenáré és ízléstelen ötlet. Gumit esküvőn átadni???? És ha mondjuk akkor ott lesznek a szülei vagy fontosabb rokon amikor kinyítja. Mit fog szólni???

Ez max. egy legénybucsún elfogadott lazább keretek között, de nem egy eküvői szertartáson.

Ezt fontold meg újra, mert ezzel akár tönkre is teheted az egészet.

2012. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
utolsó, ez hülyeség szerintem tök jó mókás ötlet, nem hinném hogy ezen bárki megbotránkozna. akkor elég sok dolgon lehetne ami népi szokás.
2012. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket azoknak akik a kérdés leírását is elolvasták. Hogy a gumi ízléstelen dolog? Nem hinném, az unokatestvérem esküvője lesz, a szülei (nagybátyámék) biztos, hogy nagyot fognak rajta nevetni, ha ott lesznek, amikor kinyitják, ha nem lesznek ott, majd megmutatja. Nem olyan konzervatív banda, hogy ezt gusztustalan, ízléstelen dolognak tartsák. Nem templomi esküvő lesz, talán azután jogos lenne a felvetésed, de szerintem akkor sem feltétlenül. Akkor nyilván a harisnyakötő levétele az esküvőn is rendkívül ízléstelen szerinted....
2012. aug. 4. 18:40
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Privát vélemény, de szerintem egy borítékban, egy szép, kedves képeslap mellett a legszebb és a legízlésesebb. lehet velem van baj, de ezek a vicces pénzadási nem szimpatikusak.
2012. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, én nem szeretek pénzt adni, viszont mivel ezt kértek kizárólag, muszáj. De ha már pénzt adok, szeretnék valami kreativitást belevinni, de rendkívül ötlettelennek tartom a borítékba berakott pénzt. Azon az látszik, hogy pénzem van, de időm, hogy foglalkozzak az ajándékkal, nincs. Én nem ez a típusú ember vagyok
2012. aug. 4. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!