Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segitenetek, milyen verset...

Segitenetek, milyen verset irjak szuleimnek 50. hazassagi evfordulora?

Figyelt kérdés

Olyan ajandekra gondoltam, h. sajat magam irok egy szep idezetet egy lapra, es azt bekeretezem nekik. Mar a keret megvan, csak egy szep vers kellene.

Vagy mit adhatnek meg nekik?


2014. aug. 11. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A anygszüleim 50. házassági évfordulójára egy hatalmas virágcsokrot csináltattunk, aminek az elején volt egy ilyen kis arany csipeszke egy 50-es számmal.


Illetve vettünk egy kis CD lejátszós rádiót, és kiírtunk egy CD-re jó kis számokat, amik nekik valók, a különlegessége az volt, hogy az első "szám" egy hangfelvétel volt a család tagjaitól, amiben mindenki további sok boldogságot kíván.


Illetve még tortát is adtunk, kis tűzijátékkal.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni, vagy ötletet meríteni! :)

2014. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyszüleim*
2014. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még mindig első vagyok!


Eszembe jutott egy másik amit a szüleim kaptak.


Kinyomtatsz valami szép papírra egy saját magad által megírt oklevelet, amiben gratulálsz az együtt töltött 50 évhez, és ezt bekeretezed :)

2014. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!