Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem a szuleimnek elmonda...

Nem merem a szuleimnek elmondani, hogy nem tetszik ez az egyetem sem, mert felek, hogy csalodnanak; de annyira kikeszit?

Figyelt kérdés

Bolcseszkaron vagyok, de nem megy. 2 nyelvem van felveve, es mar ott tartok, hogy egyik sem megy. Felszolit a tanar, es en csak ulok, es nezek ki a fejembol, mert nem ertem, nem tanultam elozoleg. A masik nyelvnel pedig 0 vagyok, a tobbiek sokkal tobbet es jobban tudnak, mint en.

A legnagyobb gond az, hogy otthagytam mar 1 egyetemet, mert az nem tetszett es erre akartam jonni.

Vizsgaimbol csupan 2 sikerult, szoval nem tudom, hogy lesz tovabb.


2014. márc. 12. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
65%

Ideje felnőni és eldönteni, hogy mit akarsz!


Gondold szépen át, hogy mit csinálsz, hogyha most ezt is otthagyod! Ha megint egy újabb szakba akarsz kezdeni, az teljesen komolytalan. Az is, ha még abban is a szüleid támogatását kéred.

2014. márc. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
70%

Hát a szüleid helyében kiakadnék, nem azért mert nem megy, hanem mert ez már a 2. egyetem amit elkedzedesz és feladod.

Ülj le, gondold végig, neked való e egyáltalán a felsőoktatás, érdekel e valamilyen szak, mit akarsz!

2014. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:

Nem ilyenre szamitottam. A 2 nyelv kozul mindenki kezdo szintrol vette a nyelveket, csak nekunk angolosoknak vettek halaod szintrol(mint utolag tapasztaltam). Szeminaiumot kellene tartsak, de egy hosszabb mondatot nem tudok megfogalmazni, nemhogy beszelni.

Minden nap ideges vagyok, ingerlekeny....

2014. márc. 12. 12:42
 4/81 anonim ***** válasza:
34%
Ha csak 2 tárgyad sikerült akkor nagy valószínőséggel jövőre úgyis átsorolnak fizetősre, ha most nem arra jársz már. Döntsd el mit akarsz ha nem megyek akkor meg ne szórd anyukádék pénzét feleslegesen. Ülj le és mond el nekik ez után hova mész dolgozni aztán kész, majd utána bizonyíthatsz.
2014. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
78%
Semmi baj. Nem kell mindenkinek diplomásnak lennie.
2014. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan, hogy sem a gyerek önmaga képességeivel, sem a szülők a gyerekük képességeivel nincsenek tisztában, de az érdeklődési körrel sem, sőt a választott tanintézmény követelményrendszerével sem. Össze kell ülni otthon és teljes tárgyilagossággal kell vizsgálni a képességeket, vonatkozó felkészültséget/tudásanyagot, érdeklődési kört és a várható tanulmányi nehézségeket. Ezek után lehet döntést hozni, ami ezek szerint jelen esetben elmaradt.
2014. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem érdekel, mit csinálsz az életeddel, de ha megkérhetlek:

- ha a tanulmányaidat az én adómból végzed, akkor szedd össze magad, vagy vagy az egészet a p*csába

- munkanélküliként ne állj sorba segílyért, mert azt is az én adómból fizetik

- gyereket meg akkor vállalj, ha el tudod tartani, mert nem akarom én nevelni a kölyködet

2014. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:

cheeky_bugger!

Kepzeld nem a te adodbol jarom az egyetemet, de megjegyzem egy bunko, erzeketlen paraszt vagy!

2014. márc. 12. 13:00
 9/81 anonim ***** válasza:
61%

Örülök, hogy nem az én adómból bohóckodsz.

A bókjaidat köszönöm, de ez nem társkereső oldal :D

2014. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
63%
Ha ennyire nem megy akkor mit akarsz csinalni ha egy mondatot nem tudsz elmondani akkor mir gondolsz mi lesz. Mi volt az elozo szakod? Egy felnott embernek realisan vegig kell gondolni hogy mit tud elvegezni. Ha mondjuk nem tudsz angolul vagy nem erted a matekot ne menj olyan helyre. Valamit nagyon rosszul csinalsz ha ketszer essel abba a hibaba.
2014. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!