Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 eves fiut ti mar egesz...

17 eves fiut ti mar egesz ejszakara elengedtek bulizni?

Figyelt kérdés

Megigertem neki, hogy elmehet a barataival bulizni.

Azota nincs egy perc nyugtom se es ahogy kozeledik a pentek este egyre jobban idegesitem magam. A fiam errol nem tud, neki csak annyit mondtam mondja meg hova megy, ne igyon sokat es haza fele taxira maradjon penze vagy ha ugy alakul hogy nem marad hivjon es kifizetem ha megerkezett.

Meg soha nem ment ejszaka bulizni, ezert vagyok ideges.

Okos fiu es bizok is benne. Az ismerosok remiszgetnek hogy lesz bajom vele, szep fiu es a lanyok miatt .....


2014. aug. 14. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne idegeskedj. Minden szépen el van rendezve,és azért már 17 éves.
2014. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
47%

ne idegeskedj miert ne mehetne?ha mar 17eves akkor boven mehetne..a ne igyon sokat mondat nem hinnem hogy sokat erne mert altalaba ha egy ilyen fiatal elkezd inni nem tudja hol a hatar es az alkohol itatja magat..

De nyugodtan engedd el nem lesz baja<3

2014. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Ebben a korban nyugodtan mehet bulizni! Minden rendben lesz, biztos lesznek ott barátai, akik figyelnek rá:) Ne aggodalmaskodj feleslegesen.
2014. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat az én anyum is megcsörget, ilyenkor dobok neki egy 1 szavas sms-t hogy minden oké majd megyek reggel, pedig 21 vagyok. :)
2014. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17 éves...nem kisgyerek...nem kell a szájába rágni semmit, meg kell vele beszélni a dolgokat...de had döntsön ő is :) nem kell félni...
2014. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En remelem kibirom, hogy ne hivjam fel este. Gondolom a 3. 4. ... utan mar nem leszek ilyen. Csak a ferjemet nem is erdekli o mar 15 evesen is engedte volna.
2014. aug. 14. 13:36
 7/14 anonim ***** válasza:
nem kell félteni...megoldja...had legyen már önálló ne anyuci kezét fogja :) feltalálja magát, főleg nem egyedül megy...had bulizzon kicsit...
2014. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Viccen kívül tanácsolom:

Ha nem akarod elrontani a későbbi életét inkább mosd engedd el egyedül , haverokkal, mert már nem kicsi.

Engem 15 éves koromtól elengedtek mindenhova, buli, fesztivál, haverokkal nyaralás, stb. és sokkal önállóbb lettem, 24 évesen már saját kocsim van, saját lakásom, jó munkám, menyasszonyom stb. mindezt saját pénzből, erőből.

A régi haveri társaságból meg volt olyan, akit soha nem engedtek el sehova, és nem is tudja mit kezdjen magával, 21 évesen érettségizett, és szinte azóta is otthon ül, se munka, se iskola, se barátnő.

Szóval szerintem ne akard ilyennek nevelni, mert kevés kivétellel, de így lesz, sok példát láttam rá.

2014. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed, hogy még soha nem ment el éjszaka bulizni :DDDD. Egyébként lazíts már :)
2014. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem hazudik, oszinte es jo gyerek de nem tudom milyen lehet ha a haverokkal elmegy bulizni es alkoholt iszik.
2014. aug. 14. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!