Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti engendétek több láthatást...

Ti engendétek több láthatást az apának? Csak én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

17 évesen teherbeestem, most 4 éves a fiam. Az apja (18 volt, amikor terhes voltam) egyáltalán nem állt mellettem a terhesség ideje alatt, élte az életét, ivott, bulizott, a barátjaival töltötte az idejét. Nem történt másként a pici születése után sem. Még kevesebb időt töltött itthon. Èn csináltam és csinálok mindent, valamint a szüleim is segítettek / segítenek.


A fiam gyámja csak én vagyok. Az apjánál pénteken és szombaton van a fiam, valamint kéthetente vasárnap is.


Az apja egy másik csajjal van együtt, lassan egy éve. A lányt is teherbeejtette (lassan megszül), amit én nem nézek jó szemmel, a fiam miatt. E miatt nem nagyon akarom, hogy a gyerekem tartsa a kapcsolatot az apjával meg a barátnőjével. Félek, hogy az új helyzet rossz hatással lesz rá.


Mit tegyek?

21l



2014. aug. 15. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a gond azzal, hogy megszül az új barátnő.

Az apjának joga van a gyereket látni, a gyereknek is joga van az apjához. Nem tilthatod el őket, csak akkor ha az apa komolyan veszélyezteti a gyereked egészségét. Féltesó születése nem veszélyeztetés.

2014. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rá rossz hatással? Vagy nagyon késő van már és nem esik le, vagy pont a lényeget felejtetted leírni.
2014. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem 2 hetente 1X van ott hétvégén. Ha megszületik a kicsi, lehetne ritkítani a láthatást. Többet lehetnél a gyerekeddel, hogy "neveld".
2014. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nem veszélyezteti a gyereketeket így miért ne láthatná többet? Az övéi is ugyanúgy az hogy az elején nem foglalkozott vele annyit az nem azt jelenti hogy nem akar vele lenni.
2014. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Fiúgyereknek jót tesz, ha sokat van az apjával.
2014. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd, hogy mit árthatna neki a féltestvére születése?
2014. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

jól értem, eddig minden hétvégén az apjával volt a gyerek (2-3 napot), de mivel féltestvére születik ezért teljesen eltiltanád?

nekem is 4 évesem van, soha nem tiltanám el az apjától, ha elválnánk, akkor egymástól válnánk és nem a gyerektől.

nőj fel és tedd túl magad a szakításon, nagyon undorító dolog a gyereket eszköznek használni, főleg bosszúra!!!

2014. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az apának és a fiadnak is joga van ahhoz, hogy lássák egymást és ezt a tényt semmilyen szinten nem befolyásolja, hogy a volt pasidnak újabb gyermeke fog születni. És egyébként is miért lenne ez rossz hatással a fiadra?
2014. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
te latod rosszul. lehet, h az apja nem ugy torodott/ torodik vele, ahogy te elkepzeled, de a rendszeres heto 2-3 napot nem lehet nemtorodomsegnek nevezni. lehet, h szerinted csak uj "noje" van, de lehet, h tenyleg szeretik egymast. a fiadnak egyebkent kimondottan jot tehet, h kistespja szuletil. erthetetlen, h ezt miert latod problemanak...talan mert az exed tovabb lepett, tul van rajtad te pedog nem?
2014. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
tehát az exednek ne születhessen több gyereke, különben eltiltanád tőle a tiéteket? Ugye ez a kérdés csak valami vicc?
2014. aug. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!