Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya nem szól hozzánk, hogy...

Anya nem szól hozzánk, hogy békítsem meg?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni:

Anyukám két éve újból összejött a vér szerinti apukámmal, aminek én nagyon örültem.

Anyának két diplomája van, a másodikat egy éve szerezte, aztán elment dolgozni egy gyárba, csak addig, amíg nem lesz új munkahelye.


Januárban apa ultimátumot adott, hogy vagy keres anya új munkahelyet, vagy elhagyja megint. Anya kifakadt, hogy ő már nem tud munkát keresni, mert tök máshogy kell, mint 10 évvel ezelőtt.


Akkor mi a félnővéremmel megcsináltuk az önéletrajzát, mot. levelet meg minden hülyeséget, és a tudta nélkül elküldtük egy csomó helyre. Én utána is telefonáltam anya nevében, hogy beérkezett-e, mert hallottam, hogy így kell.


A vicc az, hogy anya három hete az új munkahelyén dolgozik! De a fickó, aki interjúztatta olyanokat mondott, hogy a telefonban mennyivel másabb volt a hangja, meg hogy milyen fiatalos stílusban fogalmazta meg a levelet (egy gimnáziumba vették föl).


Egy hétig tagadtam, hogy közöm van hozzá, aztán bevallottunk mindent. Azóta egyszer szólt hozzám, azt mondta, elküldi a sztorit a tvnek, hátha beleírják a Barátok köztbe. A nővérem szerint ez jó jel, és úgyis meg fog nekünk bocsátani, de én nagyon el vagyok keseredve.


Ja, és apám azért lépett le, mert új barátnője van... megint.


Már vagy 1000x bocsánatot kértem, mit csináljak?

A nővérem 24, és 18 vagyok.


2014. aug. 16. 21:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát ez tényleg olyan mint egy filmben… :D Szerintem kedveskedj neki.. Járjatok a kedvében (takarítás, főzés ilyesmik) és sokszor mondjátok el neki hogy mindent miatta tettetek de meg fog békélni mégiscsak a lányai vagytok
2014. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem kell bocsánatot kérni. Itt csak simán békülni kell. Szervezzetek valami klassz programot, akár az új munkahelyén valakit beavatni akivel úgy jóban lett. Ünnepi parti, hogy lett munkahelye, és megünneplitek, hogy Anya jó helyen dolgozik!
2014. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szépen ülj le édesanyáddal és a testvéreddel és mondjátok el neki őszintén, hogy azért tettétek, hogy újra egységes családként élhessetek. Csak neki akartatok jót, szeretetből csináltátok. Azért tagadtad egy hétig, mert nem akartál neki csalódást okozni. Sok sikert, és remélem hamar megbékél! Szép estét!:-)
2014. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor valami összejövetelt összerittyentünk (csak félek, hogy a meglepetésbuliból megint az lesz, hogy mert mi kavarunk). Ezt egyébként így ahogy van el akartam neki mondani (hogy neki és a családnak akartunk jót), aztán mikor nem hallgatott meg, leírtam levélben, azután mondta, hogy elküldi a sztorit...

Az elmúlt napokban tényleg nem nézett ANNYIRA csúnyán, remélem, sikerülni fog :)

2014. aug. 16. 22:14
 5/13 A kérdező kommentje:
A munkahelyéről nem ismerünk senkit, meg szerintem érdemi munkát még nem végeznek, hiszen csak szeptembertől van tanítás, ilyenkor gondolom óratervet meg egyéb uncsi dolgokat csinálnak egyedül.
2014. aug. 16. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem egy ponton zavaros a történet, úgyhogy kérdezek:

anyukád csak AZUTÁN kezdett gyanakodni rátok, miután már megvolt az állásinterjú és az új munkahelye? Vagy még akkor rákérdezett, hogy ti voltatok-e amikor behívták interjúra?

2014. aug. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A történet kamu, ugyanis hogy ment el az állásinterjúra, ha nem is adott be semmit, mármint oké, hogy behívták az alapján, amit ti küldtetek be, de ilyenkor már gyanakszik az ember, vagy legalábbis felteszi a kérdést, hogy: "mi a f-sz van?"

A másik pedig hogy miért kellene bocsánatot kérnetek, ah mindez igaz, hisz fasza kis álláshoz juttattátok hozzá.

2014. aug. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Csak két helyről válaszoltak neki, de máig nem tudom, mit hihetett :D

Azért kell szerintem bocsánatot kérnem, mert ha ezt az orra előtt csináljuk finomabb formában akkor segítség, így kavarás.

2014. aug. 17. 07:27
 9/13 A kérdező kommentje:
Még akkor rákérdezett, amikor behívták, de akkor letagadtam, aztán már nyilvánvaló volt úgyhogy elmondtam.
2014. aug. 17. 07:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, végülis a jó szándék vezérelt Benneteket, igaz kicsit merész húzás, de ha kirobbanthatatlan állapotban van édesanyátok, muszáj drasztikus lépéseket tenni ezellen.
2014. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!