Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Párom hozzánk akarja költöztetni a fiait.

Figyelt kérdés
Párom fiai 18 és 13 évesek, most az anyjukkal laknak. Párom szeretné, ha hozzánk költöznének ami nekem plusz munka lenne. A kicsi még iskolás, a nagy pedig otthon van. Én most várom a közös gyereket. Mit mondjak a páromnak?
2014. júl. 29. 18:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem hagyd hogy hozzátok költözzenek de beszéld meg a pároddal hogy te most nem tudsz plusz munkát vállalni
2014. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
61%

Miért szeretné, hogy átköltözzenek? Nem jönnek ki jól az anyjukkal? Te hogy jössz ki a gyerekekkel?


Ha tényleg lenne megfelelő indok a költözésre, egyértelműen igent mondanék, hiszen a párom gyerekeinek boldogsága nekem is fontos. De leülnék a párommal beszélni, hogy ha otthon ülök egy újszülöttel, s ehhez társul még két gyerek, akkor háztartásban, gyereknevelésben most sokkal nagyobb segítségre lesz szükségem, mint előtte. Közösen kell bevállaljátok, nem úgy, hogy te csinálod, ő meg örül. De ha ez működne olajozottan, és anyagi gondok sem lennének 3 gyerek ellátása miatt, akkor beleegyeznék.

2014. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
Nos, semmikepp se azt, hogy nem akarod a gyerekeit az otthonotokban, meg neked plusz munka lenne, mert ha pl az en parom lennel, masnaptol mar gondolkozhatnal rajta, hogy milyen is az egyedulallo anyasag
2014. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
51%
Én is gyereket várok, és a helyedben biztos, hogy nem örülnék, ha a férjem hasonlóval állna elő. Megpróbálnám megértetni vele, hogy nekem ez az első gyermekem, és ha lehet, szeretném minden időmet, energiámat és figyelmemet őrá fordítani. Később, amikor már beleszoktam az új szerepbe, esetleg lehet róla szó, de most jobban örülnék, ha mindketten a közös gyerekre koncentrálnánk.
2014. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen természetes, hogy a párod gyerekei a pároddal éljenek, ha mindenki úgy akarja. Ebbe nem szólhatsz bele.
2014. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
34%
Mit jelent hogy plusz munka? Plusz háztartási munka? Okkal akarja hogy oda költözzenek? Én azt gondolom ha valaki gyerekes apát/anyát választ magának párjául ez bármikor benne van, és ha a párodat szereted, a gyerekeit is el kell fogadnod ha úgy alakul hogy együtt éltek akkor is. Ne légy gonosz mostoha:)!! és gratulálok az új kicsihez:)!!
2014. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%
De azt hozzáteszem, hogy nem a te dolgod kell, hogy legyen ellátni őket.
2014. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%
3# jogos amúgy de egy kisbaba mellet egy anyukának azért nem mindegy hogy még jön-e +2 gyerkőc :)
2014. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
6%
Mert ha volna mar ket gyereke, akkor kitenne azokat a pluszmunka miatt, utolso?
2014. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%
Csakhogy az nem az ő két gyereke, úgyhogy ez így elég hülye kérdés...
2014. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!