Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megtilthatják hogy a parommal...

Megtilthatják hogy a parommal aludjak?

Figyelt kérdés

21 evesen, ugy hogy dolgozom is, megmondhatják ezt igy???

Adok is valamit haza.

Folyton utálnak valamiért :S


2014. aug. 19. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van saját szobád és nem zavartok senkit, miért tiltják? Nem értem... Ilyen rossz a kapcsolatod a szüleiddel? :(
2014. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha a szuleiddel laksz, es ok tartanak el, akkor igen, megmondhatjak. Attol, hogy fellnottkoru vagy, me'g megmondhatjak, hogy ki jojjon a lakasukba.


Ha egyedul / mashol laksz, akkor nincs beleszolasuk.

2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nálatok nem engedik, menjetek a párodhoz! :)
2014. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tilthatják meg a szüleid, hogy a pároddal aludj, de azt igen, hogy az ö lakásukban tedd ezt.
2014. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy dolgozol.

Ha a szüleidnél laksz, akkor megtilthatják.

Az ő lakásuk, azt engednek be akit akarnak, az maradhat éjszakára, akinek engedik.

2014. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem a parommal van bajuk, eddig is havi 2szer kb itt aludt, csak most bekattantak es azt hiszik iranyithatnak mindenben amig itt lakom
2014. aug. 19. 21:27
 7/13 A kérdező kommentje:
Most kitalálták hogy én sem alhatok ott :D nem erdekel ennyi idosen mar. Regebben mindig engedelyt kertem es elfogadtam, aztan ha nem engedtek valahova akkor maradtam is itthon es sirdogaltam. Most is megtenném hulye fejemmel de olyankor eszembe jut hogy 21 eves vagyok es dolgozom, es azert ez tulzas lenne...
2014. aug. 19. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Aludj a párodnál, azt nem tilthatják meg! :)
2014. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik nekik, hogy a pároddal vagy, akkor megtiltani nem tudják, hogy elmenj hozzá, de azt utána igen, hogy visszamenj hozzájuk lakni.
2014. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig azt is meg akarják tiltani. De mar nem leszek az a kis tini aki otthon kuksol miattuk. Felnott vagyok akkor is.
2014. aug. 19. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!